banner167
banner182
19 Haziran 2021 Cumartesi

BÜYÜKKILIÇ'A EVLİYALAR GÜNÜ TEŞEKKÜRÜ

Başkana katkılarından dolayı teşekkür ettiler

20 Temmuz 2017 Perşembe 07:37
Bu haber 906 kez okundu
BÜYÜKKILIÇ'A EVLİYALAR GÜNÜ TEŞEKKÜRÜ
Haberici -->

Mahallelerinde gerçekleştirilen Evliyalar Günü dolayı Mimarsinan Fatih, Kayabul ve Dere Mahalle Muhtarları Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'a nezaket ziyaretinde bulunarak, mahalle halkı adına teşekkür ederek plaket verdiler.

Mimarsinan Fatih, Kayabul ve Dere Muhtarları Başkan Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret ederek 9 Temmuz 2017 günü Evliyalar Parkında gerçekleştirilen ve 50 kazan etli pilav pişirilerek günün anlamına uygun olarak düzenlenen Evliyalar Günü etkinliği için teşekkür ettiler. Muhtarlar, “Yapılan hizmet ve yatırımlar ile bölge halkı bir şehirde yaşamanın tüm imkan ve konforundan yararlanmaktadırlar. 641 yıllık bir gelenek belediyemizin imkan ve organizasyonu ile yerine getirilmiştir. Bu etkinliğin yerine getirilerek halkımızın büyük bir memnuniyeti bulunmaktadır. Bu çalışma ve hizmetlerden dolayı Başkan Memduh Büyükkılıç’a ve emeği geçenlere teşekkür ediyor ve bu anlamlı hizmetin bir anısı olarak plaketle taçlandırmak istiyoruz” dediler.

Anadolu kültür medeniyeti yapı ve sosyal yaşam gelenekleri korumak, kollamak ve devam ettirmek Melikgazi Belediyesinin öncelikleri arasında olduğunu belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, 50 kazan pilav kaynatılarak gerçekleştirilen Evliyalar günü ile aslında toplumda birlik, beraberlik ve barışa katkı sağladıklarını ve toplumsal dayanışmayı gerçekleştirdiklerini söyledi.

Yatırım ve hizmetlerin planlanmasında mahalle muhtarlarının fikir ve düşüncelerine başvuruda bulunduklarını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç  bu tür ziyaret ve teşekkürlerin çalışanlara moral verdiğini dolayısı ile tüm ilçe halkının Melikgazili olmanın farklılığını hem paylaşıldığını hem de yaşadığını sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV