banner87
25 Mart 2019 Pazartesi

BÜYÜKKILIÇ’TAN HAL ESNAFINI DİNLEDİ

Hal esnafını gezerek sohbet etti.

22 Şubat 2018 Perşembe 07:15
Bu haber 455 kez okundu
BÜYÜKKILIÇ’TAN HAL ESNAFINI DİNLEDİ
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Mevye ve Sebzeciler Komisyoncular Derneği’ni ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı ve hal esnafını gezerek sohbet etti.

Başkan Memduh Büyükkılıç, ziyarette, Melikgazi Belediyesi belediye çalışmalarında kamu ve özel kurum ve kuruluşlar ile her zaman işbirliği ve koordinasyon içerisinde yatırım ve hizmetleri gerçekleştirdiklerini bununda hizmetin kalitesini artırdığını belirtti. Büyükkılıç, “İlçe sınırları içerisinde her hafta 29 ayrı semtte Semt Pazar yeri kurulmaktadır. Semt Pazar yerine yoğun bir talip vardır. Dolayısı ile bu semt pazaryerlerinde satışa sunulan sebze meyvenin esas geliş merkezi olan Kayseri hal esnafını gezerek sohbet ettik. Çalışmaları hakkında istişare de bulunduk. Dernek Yöneticileri ile bir araya gelerek belediye işbirliği hakkında konuştuk. Burada amacımız Kayseri halkının sebze ve meyvenin kalitelisini daha ucuza nasıl alır? konusunu ele almak” dedi.

Başkan Büyükkılıç, Melikgazi şehrinde son 2 ayda market açılışlarında  da büyük artış olduğunu ve bu marketlerde satışa sunulan sebze ve meyvelerin büyük bir Pazar oluşturduğunu sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV