banner87
21 Şubat 2019 Perşembe

BÜYÜKKILIÇ’TAN VERGİ TEŞEKKÜRÜ

Büyükkılıç, 1 ile 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında emlak vergisi birinci taksitlerini yatıran mükelleflere de teşekkür etti.

26 Haziran 2018 Salı 07:06
Bu haber 251 kez okundu
BÜYÜKKILIÇ’TAN VERGİ TEŞEKKÜRÜ
Haberici -->
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 1 ile 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında emlak vergisi birinci taksitlerini yatıran mükelleflere de teşekkür etti.

Belediye yatırım ve hizmetlerin temelini vergiler oluşturduğunu belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, özellikle ilçe sınırları içerisinde tarla, arsa ve evleri bulunan mükelleflerin ödemiş olduğu vergilerin yine hizmet olarak kendilerine geri yansıdığını kaydetti.

Melikgazi Belediyesi olarak birçok ilki başlattıklarını kaydeden Başkan Memduh Büyükkılıç, kredi kartı ve internet üzerinden vergi ödemeyi ilk kez başlatarak yeni bir hizmet anlayışı getirerek hizmet kalitesini artırdıklarını söyledi.

Emlak vergisinin ödenmesi süresinde mükelleflere tahakkuk ettirilen verginin ilk taksitinin yüzde 92 tahsil edilmiş olduğunu tespit ettiklerini ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, tahsil edilen vergilerin yüzde 52 ‘sinin kredi kartı ile  yüzde 15’inin internet üzerinden ödenmiş olduğunu geri kalan   yüzde 25’inin ise nakit olarak ödendiğini söyledi.

Başkan Memduh Büyükkılıç, Emlak vergisini yatırarak vatandaşlık görevini yerine getiren mükelleflere teşekkür ederek, bu vergilerin kendilerine hizmet olarak geri döneceğini sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV