banner87
23 Temmuz 2019 Salı

CABBAR FİLİSTİNLİ ÇOCUKLARI AĞIRLADI

Filistin’in Kudüs, Ramallah, Elhalil ve diğer şehirlerinden gelen Filistin Tekvando Milli Takımı Develi’yi ziyaret etti Ziyaret kapsamında Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ı ziyaret etti.

11 Ağustos 2018 Cumartesi 07:18
Bu haber 450 kez okundu
CABBAR FİLİSTİNLİ ÇOCUKLARI AĞIRLADI
Haberici -->
Filistin’in Kudüs, Ramallah, Elhalil ve diğer şehirlerinden gelen Filistin Tekvando Milli Takımı Develi’yi ziyaret etti Ziyaret kapsamında Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ı ziyaret etti.

Filistinli sporcularla yakından ilgilenen ve onların sorunları hakkında bilgiler alan Başkan Cabbar’ın ilgi ve alakası sporcuları oldukça memnun etti. Filistin halkının haklı davasında her zaman Filistin halkı için her zaman dua ve destek verdiklerini belirten Başkan Cabbar misafirlere Türk Bayrağı hediye etti. Sporcularla hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Cabbar Filistin Tekvando Milli Takımına ve Devali Spor Kulübüne başarı dileklerini iletti.

KEŞİŞİN HAVUZUNA BÜYÜK İLGİ

Kayaların içinde oyularak yapılan kaynak suyunun, yine kayalar arasında çıkarak, aynı debide azalmadan ve çoğalmadan yıllardır kaynadığı bir memba olan Keşişin havuzuna ilgi oldukça büyük.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, yaptığı açıklamada,  “Develimizin önemli simgelerinden olan Keşişin havuzu yaz aylarından hemşerilerimizin yoğun ziyaret ettiği yerdir. Develililerin büyük bir kesiminin yüzmeyi öğrendiği bu yer kaynak suyu olması ve sürekli su tahliyesinin yapılmasından dolayı doğal bir güzelliğe sahiptir. Erciyes’imizin kar ve buzullarından gelerek yüzyıllardır Develilileri serinletmeye devam eden Keşişin havuzundaki güzellikleri görmeye herkesi davet ediyoruz” açıklamalarında bulundu.

ASFALT ÇALIŞMASINDA SONA GELİNDİ

Öncesinde Yukarı Develi yolunda, M. Asım Köksal Mahallesi Paksoy Caddesinde, M. Akif Ersoy Mahallesinde ve Harman Mahallesinde sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayan ekipler Yeni Mahalledeki çalışmalarında sona geldi.

Mahalle içerisine 10 bin ton sıcak asfalt serildiğini belirten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, “Beş bin kişilik sakiniyle Develimizin en büyük mahallesi olan Yeni Mahallemize verdiğimiz sözümüzü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Develi tarihimizin en büyük sıcak asfalt ihalesini yaparak bozuk tek bir yol dahi bırakmayacağız. Yeni Mahalledeki sıcak asfalt çalışmalarının tamamlanmasının ardından sıcak asfalt çalışmalarımız M. Asım Köksal ve Aşık Seyrani Mahallelerimizde devam edecek. İnşallah en kısa sürede alt yapı çalışmaları tamamlanmış bütün yollarımız benzer güzelliğe kavuşacaktır.” açıklamasında bulundu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV