banner87
25 Mart 2019 Pazartesi

CABBAR MAHALLELERE ÖNEM VERİYOR

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, belediye başkanlığı sürecinde mahallelerde alt yapı ve yol gibi hizmetlere büyük önem veriyor.

02 Haziran 2018 Cumartesi 16:13
Bu haber 345 kez okundu
CABBAR MAHALLELERE ÖNEM VERİYOR
Haberici -->
Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, belediye başkanlığı sürecinde mahallelerde alt yapı ve yol gibi hizmetlere büyük önem veriyor. Bütün mahallelerde parke çalışması yapılmasını sağlayan Başkan, son olarak Çomaklı ve Sarıca’da da parke çalışmalarını hızlandırdı.

Develi Belediyesine bağlı ekiplerin kırsal mahallelerde yürüttüğü parke çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmalar kapsamında alt yapı ve kış yağışlarından dolayı zarar görmüş Çomaklı Mahallesindeki sokakları parke ile kaplayan ekipler, Sarıca Mahallesinde de parke için zemin hazırlıklarında sona yaklaştı. Sarıca Mahallesinin parkesinin de en kısa sürede tamamlanıp mahalle sakinlerinin kullanımına hazır hale getireceklerini belirten ekipler benzer çalışmaların program dahilinde diğer mahallelerde de devam edeceğini belirtti.

CABBAR'DAN KARAYOLLARINA ZİYARET

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar Mayıs Ayının başlarında Karayolları 6. Bölge Müdürlüğü’ne Müdür olarak atanan İbrahim Yaşar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 52 bin 560 kilometre alan üzerinde, Kayseri, Kırşehir, Nevşehir, Niğde ve Yozgat illerinin tamamı; Konya, Aksaray, Sivas, Kırıkkale, Malatya ve Adana'nın bazı bölümlerini kapsayan bölge müdürlüğünün çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Cabbar, ayrıca Develi’de devam etmekte olan Develi’nin çevre yolu genişletme çalışmaları ve Yahyalı Yolu genişletme çalışmaları hakkında da istişarelerde bulundu.

CABBAR BİLİM FUARINDA

Dev Ali Anadolu Lisesi’nde TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı yapıldı. Fuarda Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İngilizce, Görsel Sanatlar, Tarih ve Coğrafya derslerinden projeler sunulurken projelerde görev alan öğrenciler hem bir eser çıkarmanın gururunu yaşadı hem de projelerini gelen misafirlere sunarak onları bilgilendirdi. Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar da fuara katılarak öğrencilerin projeleri hakkında bilgiler aldı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV