banner87
22 Şubat 2019 Cuma

CABBAR: ONLARIN TALEPLERİ BİZE EMİRDİR

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, yaşlı ve hasta ziyaretlerine devam ediyor

07 Nisan 2018 Cumartesi 20:31
Bu haber 391 kez okundu
CABBAR: ONLARIN TALEPLERİ BİZE EMİRDİR
Haberici -->
Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, yaşlı ve hasta ziyaretlerine devam ederek, “Bizler Develi Belediyesi olarak hastalarımızdan ve yaşlılarımızdan gelen her talebi emir telakki ediyoruz” dedi.

Her fırsatta gerek hastanede gerekse evde tedavi gören hastaları ve yaşlıları ziyaret etmeyi görev bilen Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Fatih, Bahçebaşı ve Fenese Mahallelerindeki hasta ve yaşlıları evlerinde ziyaret etti.
Öncelikle hastalarla muhabbet ederek ederek moral motivasyon veren Başkan Cabbar daha sonra hasta yakınlarıyla da hasbihal ederek hastaların durumları hakkında bilgiler aldı.

Fırsat buldukça ziyaretlerin devam edeceğini belirten Başkan Cabbar “Rabbim hastalarımıza acil şifalar versin. Hastalarımıza bakan kardeşlerimize de kolaylık ve sabırlar diliyorum. Bizler Develi Belediyesi olarak hastalarımızdan ve yaşlılarımızdan gelen her talebi emir telakki ediyor, isteklerini seri bir şekilde yapma gayreti içerisindeyiz. Hastalarımızı ziyaret edip, ellerini öpüp, hayır dualarını almak bizlerin en önemli motivasyon kaynağıdır” açıklamasında bulundu.

Başkan Cabbar, ayrıca ziyaret ettiği mahallelerde mahalle sakinleriyle de bir araya gelerek taleplerini dinleyerek gerekli çalışmaların yapılması için ilgili birimlere talimatlarını iletti.

DEVELİ’DE PARK ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Develi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler bir yandan parklarda çevre düzenleme çalışmaları yürütürken bir yandan da acil park ihtiyacı olan mahallelerdeki yeni park yapım çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. 
Çalışmalar kapsamında Âşık Seyrani Mahallesinde 727 metrekarelik alanda yeni yapılacak park için zemin çalışmalarını devam ettiren ekipler, park içerisine oyun grupları, fitnessaletleri, kamelyalar, oturma grupları yerleştirdikten sonra aydınlanma ve yeşillendirmesini de yaparak mahalle sakinlerinin kullanımına hazır hale getirecekler.

EĞİTİM MERKEZİNDEN CABBAR'A ZİYARET

Otizm Farkındalık Günü münasebetiyle Nazmi Eren Özel Eğitim Merkezi öğretmen ve öğrencilerini makamında ağırlayan Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, yürütülen eğitim ve hizmetler hakkında bilgiler aldı.

Eğitime verdiği maddi manevi desteklerinden dolayı teşekkürlerini ileten okul yönetimine ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Cabbar, “Eğitimin her aşaması zor olmakla birlikte özel eğitimciler olarak sizlerin görevi daha da meşakkatli. Allah’tan sizler için kolaylıklar ve yavrularımız için de afiyet diliyorum. Otizm hakkında toplumsal farkındalık oluşturmak için yapılan her aktiviteyi de çok önemsiyorum” dedi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV