banner167
banner182
16 Haziran 2021 Çarşamba

CABBAR’A TEMİZLİK TEŞEKKÜRÜ

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’a ilçedeki camilerin imamları ziyarette bulunarak, camilerde yapılan temizlik çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

28 Ekim 2018 Pazar 10:56
Bu haber 622 kez okundu
CABBAR’A TEMİZLİK TEŞEKKÜRÜ
Haberici -->
Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’a ilçedeki camilerin imamları ziyarette bulunarak, camilerde yapılan temizlik çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Develi Belediyesi’nin camilerde yürüttüğü temizlik çalışmalarına yönelik tebrikler günden güne artıyor. İbrahim Ağa Camiinde yapılan temizlik çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getirmek adına Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ı makamında ziyaret eden cami imamı Bayram Kırıcı ve Muzaffer Karabacak, “İbadet yerlerimizin çevre düzenlemelerinin yanı sıra içinin de temizliğini yaparak camiye yaraşır bir görünüm kazandırdığınız için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Camiler başta olmak üzere bütün kurumlarda çevre düzenleme ve temizlik çalışmalarına önem verdiklerini belirten Başkan Cabbar nazik ziyaretlerinden dolayı imamlara teşekkürlerini iletti.

CABBAR’DAN MUHTARLARA TEŞEKKÜR

Develi’de Muhtarlar Günü bir dizi etkinlikle kutlandı. Develi Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Ganioğlu’nun muhtarlık müessesesinin tarihi sürecini anlatan konuşmasıyla devam etti. Yerel yönetimlerde muhtarların hayati bir rol oynadığını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte muhtarlara gereken önemin verildiğini belirten Başkan Cabbar, “Sizler temsil ettiğiniz mahallelerinizde sevilip sayılmanızdan dolayı muhtar seçilmiş kişilersiniz. İnşallah bu sevgi ve muhabbet çerçevesinde Develimizdeki tüm mahallelerimize güzel hizmetler götürmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle hepinizin muhtarlar gününü tebrik ediyorum” dedi.

Develinin sembol değerlerinden olan Elbiz’de muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarlık müessesine katkılarından dolayı Develi Muhtarlar Derneği tarafından Kaymakam Duru’ya, Başkan Cabbar’a ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak’a teşekkür plaketi takdim eden muhtarlar bu özel günlerinde kendilerini yalnız bırakmadıkları için ilçe protokolüne teşekkürlerini iletti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV