banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

ÇELİK EŞYACILARDAN BÜYÜKKILIÇ’A ZİYARET

Çelik Eşyacılar ve Mefruşatçılar Odası Başkanı seçilen Mükremin Suludere ile yeni Yönetim Kurulu Üyelerini kabul etti

08 Mart 2018 Perşembe 07:02
Bu haber 283 kez okundu
ÇELİK EŞYACILARDAN BÜYÜKKILIÇ’A ZİYARET
Haberici -->
Çelik Eşyacılar ve Mefruşatçılar Odası Başkanı seçilen Mükremin Suludere ile yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç‘ı makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Kayseri Çelik Eşyacılar ve Mefruşatçılar olarak belediye çalışmalarından memnun olduklarını belirten Oda Başkanı seçilen Mükremin Suludere, belediyenin oda ile ilgili hizmetleri hakkında bilgi alarak, şunları söylediler;

“Melikgazi Belediyesi imar ve alt yapı çalışmalarındaki başarısını ve örnekliliğini sosyal ve kültürel alanda da devam ettiriyor. Bir bakıma fiziki gelişmeyi sosyal yapı ile tamamlıyor. Belediyemizin özellikle Meslek Edindirme Kurslarında binlerce öğrenciye mesleki eğitim vermesi öğretmesi ve gündeme getirmesi bizler için son derece önemli. Belediyemiz bir bakıma bizler için ara eleman yetiştirmektedir.” 

Mesleki oda ve dernekler ile her zaman dayanışma ve işbirliği içinde olduklarını bunun sonucunun Kayseri’ye hizmet olarak yansıdığını belirten Büyükkılıç, mobilya üretiminde, mutfak ürünleri üretiminde, ev döşeme ve yenileme gibi birçok alanda çalışma gerçekleştiren, üretim yapan, pazarlayan Çelik Eşyacılar ve Mefruşatçılar Odasının büyük bir eksikliği tamamladığını kaydetti.

Başkan Büyükkılıç, Kayseri Çelik Eşyacılar ve Mefruşatçılar Odası ile her zaman işbirliği içerisinde olduklarını ve özelikle ara eleman yetiştirilmesi konusunda ortak bir çalışma gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV