banner87
21 Şubat 2019 Perşembe

ÇELİK KAPICILAR AFRİKA’YA ÇIKARMA YAPTI

Firma temsilcilerinden oluşan heyet, Güney Afrika Cumhuriyeti’ndeki çalışmalarını tamamlayarak Türkiye’ye döndü.

11 Mayıs 2018 Cuma 07:04
Bu haber 360 kez okundu
ÇELİK KAPICILAR AFRİKA’YA ÇIKARMA YAPTI
Haberici -->

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) tarafından, Ekonomi Bakanlığı Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi (URGE) Kümelenmesi kapsamında önemli bir çalışma yapıldı.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Metal Ürünler (Çelik Kapı) sektöründe faaliyet gösteren firma temsilcilerinden oluşan heyet, Güney Afrika Cumhuriyeti’ndeki çalışmalarını tamamlayarak Türkiye’ye döndü.

URGE heyetince Cape Town’da bulunan Ticaret Odası yöneticileri ziyaret edildi. Kayseri OSB Yöneticileri tarafından OSB çalışmaları hakkında detaylı bir sunum yapıldı ve olası işbirliklerine dair görüş alışverişinde bulunuldu.  Daha sonra potansiyel müşteriler arasında b2b görüşmeleri yapıldı. Bazı firmalarımızca sıcak satışlar da gerçekleştirildi ve çelik kapı bayiliği konusunda prensip anlaşmalarına varıldı.

Kısa adı URGE olarak bilinen söz konusu proje desteğinin amacı; bir proje içerisinde, Türkiye’de yerleşik şirketlerin, uluslararası arenada rekabetçiliğini ve ihracatını arttırmak olarak özetleniyor.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV