banner167
banner182
12 Haziran 2021 Cumartesi

ÇELİK YATIRIMLARI İNCELEDİ

Başkan çalışmalar hakkında bilgi aldı

13 Haziran 2017 Salı 03:45
Bu haber 762 kez okundu
ÇELİK YATIRIMLARI İNCELEDİ
Haberici -->

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, sık sık yaptığı gibi bir kez daha yatırım turuna çıktı. Başkan Çelik, şehrin farklı bölgelerinde halen devam eden bazı yatırımları yerinde inceledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in yatırım turu Gültepe Bulvarı ile başladı. Şehrin doğu batı aksında önemli bir işlev görecek olan Gültepe Bulvarı’ndaki çalışmaların son durumunu yerinde gören Başkan Çelik, çalışmalarda gelinen noktaya ilişkin bilgi aldı.

Başkan Mustafa Çelik, Gültepe Bulvarı’ndaki yol yapım çalışmalarını takip ettikten sonra bulvar üzerinde bulunan Köşk Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi inşaatına geçti. İnşaatta incelemelerde bulunan Başkan Çelik, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, Gültepe Mahallesi’nden Talas’a geçti. Talas’ta yapılacak olan Mesleki Eğitim Akademisi’ne geçen ve buradaki çalışmaları takip eden Başkan Çelik daha sonra Talas Sosyal Yaşam Merkezi’nin yapılacağı bölgeye geçerek incelemelerde bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, Talas’tan Beyazşehir’e geçerek Beyazşehir Sosyal Yaşam Merkezi İnşaatında incelemelerde bulundu. Bir süre çalışmaları takip eden Başkan Çelik, buradan Beyazşehir Mola Evi’ne geçti. Büyük oranda tamamlanan Mola Evi inşaatının son durumunu gören Başkan Çelik, Mola Evi’nin yanındaki parkta bir süre oturdu ve vatandaşlarla sohbet etti. Başkan diğer çalışmaları da yerinde inceleyerek bilgi aldı.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV