banner87
22 Şubat 2019 Cuma

ÇELİK: YÜZYILIN SEÇİMİ YAPILACAK

Çelik, Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi’nde yapılan toplantıya katılarak 24 Haziran seçimlerini değerlendirdi.

20 Haziran 2018 Çarşamba 09:18
Bu haber 277 kez okundu
ÇELİK: YÜZYILIN SEÇİMİ YAPILACAK
Haberici -->

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi’nde yapılan toplantıya katılarak 24 Haziran seçimlerini değerlendirdi. Başkan, 24 Haziran seçimlerini yüzyılın seçimleri olarak nitelendirdi.

Başkan Çelik 24 Haziran seçimlerinin yüzyılın seçimi olduğunu belirterek, yasama ve yürütmede uyumun önemini vurguladı. Başkan Çelik, daha sonra Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız ile birlikte Kayseri Park Alışveriş Merkezi’ndeki bir kafede gençlerle bir araya geldi.

Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi’nde yapılan toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in yanı sıra Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve vatandaşlar katıldı.

Toplantıda yaptığı konuşmada katılımcıların geçmiş Ramazan Bayramını tebrik ederek sözlerine başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 24 Haziran seçimlerini yüzyılın seçimi olarak nitelendirdi. Bu seçimlerde halkın ilk kez bir taraftan kendi Cumhurbaşkanını ve hükümet bir taraftan da meclisi seçeceğini ifade eden Başkan Çelik, yasama ve yürütme arasındaki uyuma vurgu yaptı. Kayseri’deki uyum kültürü ve bu kültürün sağladığı avantajları sürekli vurguladığını ifade eden Başkan Çelik, “Yerelde uyum içinde çalışıyoruz. Konu şehrimiz olunca herkes Kayseri ortak paydasında buluşuyor. Bu da bereketi beraberinde getiriyor. 24 Haziran seçimlerinde de Cumhurbaşkanı ve mecliste uyumu sağlayıp bereketi Ankara’ya yansıtmamız gerekiyor” dedi.

GENÇLERLE SICAK SOHBET

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Osmanlı Mahallesi’ndeki toplantının ardından Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız ve AK Parti İl Başkanı Fatih Hasyüncü ile birlikte Kayseri Park Alışveriş Merkezi’ndeki kafede gençlerle bir araya gelerek sohbet etti. Sürpriz bir şekilde kafedeki gençleri ziyaret eden Yıldız ve Çelik, gençlerin büyük ilgisiyle karşılaştı. Gençlerle sıcak bir sohbet gerçekleştiren Taner Yıldız ve Mustafa Çelik, Türkiye gündemi ve Kayseri’ye ilişkin soruları cevaplandırdı. 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV