banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

ÇELİK’TEN HALKA DAVET

Çelik, vatandaşları 8 Haziran Cuma günü saat 17.00’de yapılacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine de davet etti.

07 Haziran 2018 Perşembe 03:35
Bu haber 262 kez okundu
ÇELİK’TEN HALKA DAVET
Haberici -->
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, teravih namazı sonrası AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel ile birlikte Alparslan Parkı ve çevresinde ziyaretlerde bulundu. Çelik, vatandaşları 8 Haziran Cuma günü saat 17.00’de yapılacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine de davet etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel ile birlikte teravih namazını Elmaağaçlı Camii’nde kıldı. Teravih namazı öncesi camiye gelen Karayel ve Çelik, namaz saatine kadar vatandaşlarla çay içerek sohbet ettiler.

Teravih namazı sonrası cemaat ile sohbet eden Kayseri Milletvekili Karayel ve Başkan Çelik, Alparslan Parkı ve çevresinde ziyaretlerde bulundu. Bölgedeki esnaflarla başlayan ziyaret park içerisinde oturan ailelerle ve gençlerle devam etti.

Karşılaştığı herkesin elini sıkan, hatır soran Başkan Mustafa Çelik ve Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, vatandaşları 8 Haziran Cuma günü saat 17.00’de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda yapacağı mitinge de davet ettiler.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV