banner87
15 Ekim 2019 Salı

CHP’DE ÖZSOY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İl Başkanı ile birlikte basın toplantısı düzenledi

30 Kasım 2017 Perşembe 06:56
Bu haber 684 kez okundu
 CHP’DE ÖZSOY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Haberici -->

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) yapılacak olan ilçe kongrelerinde adaylar belli olmaya başladı. CHP Kocasinan ilçe başkanlığına mevcut başkan Mazhar Oğuz Özsoy tek aday olarak adaylığını açıkladı.

CHP Kocasinan İlçe Başkanlığı’nda yapılan basın toplantısında açıklamalarda bulunan CHP Kocasinan İlçe Başkanı Özsoy, iki yıl daha ilçe başkanlığı görevini üstlenmek için çabalayacağını söyledi. CHP’yi iktidara taşımak için çalışacağını açıklayan Özsoy, şunları söyledi:

“Karşınıza çıkarken duyduğum heyecan ve geçmişten bugüne vermiş olduğum örgütlü mücadelenin kazanımlarından aldığım cesaretle yeni bir başlangıç yapmak için Kocasinan ilçe başkanlığına adayım. Uzun süredir Cumhuriyet Halk Partisi’nde siyaset yapan bir kardeşiniz olarak önemli bir sorumluluk almak ve önümüzdeki süreçte sizlere yeniden hizmet etmek ve gelecek seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşımak için adayım. İki yıl önce bugün bizlere güvendiniz, onurlandırdınız ve ilçe başkanlığına layık gördünüz. İlk günkü heyecanla yerelde ve genelde Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşımak için örgütümüzle birlikte sokak sokak, kapa kapı çalıştık yine aynı heyecanla 2019 da halkın iktidarını kurmak için hep birlikte, kardeşçe el ele vererek çalışmaya talibim.”

HABER: NİHAL BAYRAKTAR

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV