banner153
27 Eylül 2020 Pazar

ÇİFTÇİLER GENEL KURULA GİDİYOR

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi 67. Olağan Genel Kurulu’nu 26 Ağustos Çarşamba günü yapacak. Genel kurul, koronavirüs nedeniyle özel önlemler alınarak gerçekleştirilecek. Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay, “Gönül ister ki genel kurulumuzu her zaman ki gibi 10 binden fazla çiftçimizin katıldığı şölen havasında yapalım. Ancak pandemi nedeniyle yaklaşık 2 bin 500 çiftçinin katılımıyla yapacağız” dedi.

07 Ağustos 2020 Cuma 11:37
Bu haber 361 kez okundu
ÇİFTÇİLER GENEL KURULA GİDİYOR
Haberici -->
Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi  67. Olağan Genel Kurulu’nu 26 Ağustos Çarşamba günü yapacak.  Genel kurul, koronavirüs nedeniyle özel önlemler alınarak gerçekleştirilecek. Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay, “Gönül ister ki genel kurulumuzu her zaman ki gibi 10 binden fazla çiftçimizin katıldığı şölen havasında yapalım. Ancak pandemi nedeniyle yaklaşık 2 bin 500 çiftçinin katılımıyla yapacağız” dedi.

Pancar çiftçileri seçime gidiyor. 67. Genel kuruluna hazırlanan Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin genel kurulu koronavirüs nedeniyle özel önlemler alınarak yapılacak. Daha önce genel kurullarını Kadir Has Spor Merkezi’nde şölen havasında gerçekleştiren Pancar Ekicileri Kooperatifi, bu genel kurulu fabrika alanındaki 12 bin metrekarelik bir alanda yapacak. Sadece 2 bin 500 kişinin katılacağı genel kurul öncesinde Valilik, İl Sağlık Müdürlüğü ve Pandemi Kurulu öncesinde istişare yaptıklarını belirten Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay, tüm önlemlerin alınacağını belirtti.  Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Yağmur’a açıklamalarda bulunan Başkan Akay, “Daha kontrollü ve şartlara uygun olacağını düşündüğümüz için 12 bin metrekarelik alanda yaklaşık 2 bin 500 çiftçimizin katılacağı bir genel kurul yapacağız. Gönül isterdi ki her zaman şölen havasında yaptığımız genel kurulumuzu aynı şekilde yapalım. Ancak, pandemi dolayısıyla yaklaşım 2 bin 500 çiftçimizle ile yapacağız.  Şimdiden yapacağımız genel kurul çiftçilerimiz için hayırlı olsun” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV