banner87
19 Mart 2019 Salı

ÇİFTÇİLERDEN MEHMETÇİK İÇİN KLİP

Zeytin Dalı Harekatı'nda görevli askerler için çekilen klip, büyük ilgi topladı.

05 Mart 2018 Pazartesi 07:12
Bu haber 444 kez okundu
ÇİFTÇİLERDEN MEHMETÇİK İÇİN KLİP
Haberici -->

Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği tarafından, Zeytin Dalı Harekatı'nda görevli askerler için çekilen klip, büyük ilgi topladı.

Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği tarafından başlatılan kampanya ile Afrin’de görev yapan güvenlik güçleri için 15 ton süt toplandı. Ayrıca çiftçiler kampanya kapsamında sosyal medyada çok ilgi gören bir klip de çekti.

Kampanyayla ilgili bilgi veren Kayseri İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ünay Çakı, “Birlik olarak üreticilerimizden gelen talepler doğrultusunda Kayseri’de bir kampanya başlattık. Devletimizin üreticilerden gelen maddi desteğe ihtiyacı olduğunu düşünmüyoruz. Öyle bir destek olduğunda üreticilerimiz canlarıyla ve mallarıyla devletinin yanındadır. Afrin’de geleceğimizle ilgili, İslam coğrafyasında yürütülmekte olan operasyonlara dur deme adına yapılan bu operasyonda devletimizin, milletimizin ve askerimizin yanında ‘Biz de varız, onlarla beraberiz’ mesajını dünyaya verme adına Kayseri’deki üreticilerimiz bugün sağdığı sütlerle Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve devletimizin söylemi adı altında desteklerini bildirmek istiyorlar. Bunu da sağdıkları sütlerle hem manevi hem de maddi açıdan yanında olduklarını dünyaya duyurma adına kampanyamızı başlattık. Türk insanı ve Türk askeri hiçbir zaman ne oyunlara gelir ve o oyunları oynayanların kafasına geçirir. Bu operasyonu cani gönülden destekliyoruz. Allah askerimizi muzaffer eylesin” diye konuştu.

AK Parti Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu ise, “Afrin’de operasyon yapan askerimize ve polisimize başarılar diliyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Biz 80 milyon Türkiye olarak her zaman emniyet kuvvetlerimizin yanında olduğumuzu bir kez daha tescillemiş olduk. Birliğimiz kısa bir zaman zarfında 12 ton süt topladılar. 80 milyonun kardeşliği ve Anadolu insanın farkı burada meydana geliyor. Biz her zaman iyi günde de, kötü günde de bir arada olduğumuzu gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV