banner87
21 Şubat 2019 Perşembe

ÇİMEN VE ÖZDAMARLAR AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

DYP eski Melikgazi İlçe Başkanı Ali Osman Çimen'in oğlu Burak ile işadamı İbrahim Özdamarlar'ın kızı Naime, Flamingo De Luxe ziyafet ve balo salonunda gerçekleştirilen rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi.

30 Temmuz 2018 Pazartesi 06:42
Bu haber 740 kez okundu
ÇİMEN VE ÖZDAMARLAR AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
Haberici -->
Kentin tanınmış işadamlarından DYP eski Melikgazi İlçe Başkanı Ali Osman Çimen'in oğlu Burak ile işadamı İbrahim Özdamarlar'ın kızı Naime, Flamingo De Luxe ziyafet ve balo salonunda gerçekleştirilen rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi. Genç çiftin düğünü siyaset, bürokrasi ve iş dünyasını bir araya getirdi. Genç çifte E Haber Kayseri Gazetesi olarak da mutluluklar diliyoruz.

Flamingo De Luxe ziyafet ve balo salonunda gerçekleştirilen düğün töreninde damat Burak'ın Babası Ali Osman Çimen ile Gelin Naime'nin babası İbrahim Özdamarlar eşleri ile birlikte konukları salon girişinde karşıladı. Düğün törenine Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Diyanet İşleri eski Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, OSB Başkanı Tahin Nursaçan, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Alan, İşadamı Mustafa Eraslan, Hüseyin Dede Göç, Hamdi Kaya, Osman Coşkun, Hacı Ali Sözduyar, Nevzat Barboros, E Haber Kayseri Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Yağmur ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Düğünde Burak ve Naime çiftinin nikahı havuz başında kıyıldı. Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın kıydığı nikahın şahitliğini ise  Mehmet Özhaseki, İsmail Tamer, Necmettin Nursaçan, Mustafa Eraslan, Ömür Gülsoy, Hüseyin Dede Göç, Mustafa Alan,Tahir Nursaçan ile Hamdi Kaya birlikte yaptı. Nikahın ardından evlilik cüzdanını gelin Gülşah ile damat Burak'a veren Özhaseki,  çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

Özhaseki, “Genç çifte de nasihat da bulunarak, burada işiniz kolay olacak. Ama zaman zaman da tabii ki zorluklarınız olacak. Zorlukları paylaşıp azaltacaksınız. Mutlulukları da paylaşıp arttıracaksınız. Bir ömür boyu sevgi ile samimiyet ile sadakat ile bu yolculuğu sürdüreceksiniz. Bizler evlatlarımızın tahtını yaparız ama bahtını yapamayız. Rabbim sizin bahtınızı açık etsin. Şimdi Burak, evliliğin sırrı nedir biliyor musun? İtaat et rahat et. Naime, Sen de ’peki’ demesini bileceksin. Birisi hiddetlenince diğeri ’peki’ diyecek ve gül gibi geçinip gideceksiniz” dedi.

Toplu hatıra fotoğrafının çekildiği nikah merasiminin ardından havai fişek gösterisi sunuldu. Konuklar havai fişek gösterisini ilgiyle izledi. Düğün daha sonra Flamingo De Luxe ziyafet ve balo salonunda devam etti. Katılımın oldukça yoğun olduğu düğün töreninde genç çifti aile dostları ve akrabaları yalnız bırakmadı.

Damat Burak'ın babası Ali Osman Çimen ise düğün davetine katılan bütün misafirleriyle yakından ilgilenerek teşekkür etti. Gecenin geç saatlerine kadar süren düğünde mahalli sanatçılar sahne alırken, gençler ise doyasıya eğlendi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV