banner87
18 Temmuz 2019 Perşembe

ÇOCUK GÜLERSE DÜNYA GÜLER

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, belediye olarak çocuklara yönelik etkinlikler ve eğitim programlarına ağırlık verdiklerini belirterek, “Özellikle ‘Çocuk gülerse dünya güler’ anlayışıyla hareket ediyoruz” dedi.

13 Eylül 2018 Perşembe 07:23
Bu haber 794 kez okundu
ÇOCUK GÜLERSE DÜNYA GÜLER
Haberici -->
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, belediye olarak çocuklara yönelik etkinlikler ve eğitim programlarına ağırlık verdiklerini belirterek, “Özellikle ‘Çocuk gülerse dünya güler’  anlayışıyla hareket ediyoruz” dedi.

‘Çocuk gülerse dünya güler’ anlayışıyla gece gündüz demeden çalışan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yaptığı hizmetleriyle 7’den 70’e herkesin yüzünü güldürüyor. Unutulmaya yüz tutan sokak oyunlarının yaşatıldığı etkinliğe katılan Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi olarak 7’den 70’e herkesin mutlu olması özellikle çocukların yüzlerinin gülmesi için hizmet ettiklerini vurguladı.

Erkilet Camikebir Mahallesi’nde düzenlenen etkinlikte çocuklarla birlikte oyunlar oynayan Başkan Çolakbayrakdar, bölge sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Onlarla sohbet edip, hal hatır soran Başkan Çolakbayrakdar, yaz boyunca çeşitli etkinlikler gerçekleştirdiklerine dikkat çekerek, “Belediye olarak etkinliklerimizde çocuklarımız keyifli zaman geçirirken; mahalle sakinlerimiz ise bir araya gelerek mahalle kültürünün yaşatılmasına katkı sağlıyor. Her gittiğimiz yerde yoğun katılımla etkinliklerimizi gerçekleştiriyoruz. Özellikle ‘Çocuk gülerse dünya güler’  anlayışıyla hareket ediyoruz. Bütün gayretimiz; çocuklarımızın daha iyi bir Kocasinan ve daha güzel bir Kayseri’de yaşamaları içindir” ifadelerini kullandı.

Unutulmaya yüz tutmuş sokak oyunlarını oynayan çocuklar, keyifli vakit geçirirken aileleri de geçmişte oynadıkları oyunları tekrar görmenin mutluluğunu yaşadı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV