banner87
19 Şubat 2019 Salı

ÇOLAK: KİMSE YATAĞINDA RAHAT UYUMAMALIDIR

Çolak yaptığı yazılı açıklamada, çocuklara yönelik istismar ve vahşet olaylarının faillerini, gazap ve acı dolu bir son beklediğini belirtti.

03 Temmuz 2018 Salı 09:55
Bu haber 316 kez okundu
ÇOLAK: KİMSE YATAĞINDA RAHAT UYUMAMALIDIR
Haberici -->
Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Volkan Çolak yaptığı yazılı açıklamada, çocuklara yönelik istismar ve vahşet olaylarının faillerini, gazap ve acı dolu bir son beklediğini belirtti.

Çocuk istismarı ve çocuğa yönelik şiddet olaylarının hemen hemen her gün yurt genelinde gerçekleştiğine dikkat çekerek, “Bu ahlaksızlık artık önü alınamaz bir boyuta gelmiştir. Olayın büyüklüğüne göre ana haber bültenlerine yansıması sebebiyle durumun vahameti yeterince anlaşılamamaktadır. Son olarak geçtiğimiz gün Develi ilçemizde meydana gelen olay ile birlikte, bir an önce bu ahlaksızlığa karşı caydırıcı ve kesin önlemler alınması gerekliliğini göstermiştir. Zira Türk Milleti’nin bu şerefsizlere karşı sabrı kalmamış, cezayı kendi elleriyle verecek hale gelmiştir. Kamuoyunda kimyasal hadımdan bahsedilse de bize göre çare idamdadır. Bu haysiyetsizlerin idam edilmesi en azından sonrası için ibret vesikası olacaktır. Daha dünyanın renklerini yeni tanıyan, anasının-babasının gözünün nuru olan yavrucaklar, 3-5 sapkına kurban edilmemelidir. Eğer ediliyorsa da bu memlekette kimse yatağında rahat uyumamalıdır. Emin olunsun ki bu namussuzluğa yeltenenler bile kinimizin şiddetinin tadına varacaktır. Hemşerilerimi bu olaylar karşısında daha dikkatli olmaya çağırıyorum. Toplum milli ve manevi değerlerinden uzaklaşıp yozlaştıkça çocuk istismarı ve şiddet, kadına karşı şiddet ve hayvanlara karşı zulüm vakaları artmıştır. Aziz milletimiz bir an önce bu gerçeğin farkına varmalı, özüne dönmelidir” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV