banner153
11 Temmuz 2020 Cumartesi

ÇOLAKBAYRAKDAR’A HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Kocasinan sakinleri, Yenimahalle’ye kazandırılan modern Aile Sağlığı Merkezi'nden dolayı Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür etti. Kayserililerin yaşam kalitesini yükseltmek için dev sağlık yatırımlarına imza atan Başkan Çolakbayrakdar ise, mahallelerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri birer birer yerine getirdiklerini söyledi.

12 Haziran 2020 Cuma 07:14
Bu haber 276 kez okundu
ÇOLAKBAYRAKDAR’A HİZMET TEŞEKKÜRÜ
Haberici -->

Kocasinan sakinleri,  Yenimahalle’ye kazandırılan modern Aile Sağlığı Merkezi'nden dolayı Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür etti. Kayserililerin yaşam kalitesini yükseltmek için dev sağlık yatırımlarına imza atan Başkan Çolakbayrakdar ise, mahallelerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri birer birer yerine getirdiklerini söyledi.

Kayserililerin sağlığına katkı sağlayan modern sağlık merkeziyle vatandaşlara konforlu ortam sunduklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, “Daha önce hizmet vermekte olan Aile Sağlığı Merkezi; uygun şartlarda olmadığından dolayı yenilenmesi gerekiyordu. Bir hayırseverimizin desteği ile birlikte mahallemize daha çağdaş normlarda bir sağlık merkezi kazandırdık. Yenimahalle ve çevresine hizmet veren merkezde hemşehrilerimiz daha donanımlı ve daha iyi şartlarda sağlık hizmetlerinden faydalanabiliyorlar. Kamunun ihtiyacı olan sağlık merkezleri, okullar ve benzeri yapılarla ilgili Kocasinan Belediyesi olarak bizim bünyemizde ve hayırseverlerimizin katkılarıyla Kocasinan'ımızın her mahallesinde olduğu gibi bu örnekler de gün yüzüne çıkmaktadır. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de üzerimize düşeni fazlasıyla yapacağız. Hasta olan ve tedavi gören hemşehrilerime Rabbimden şifa dilerken vatandaşlarımızın sağlığı için fedakarca çalışan tüm sağlık çalışanlarına da kolaylıklar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Yenimahalle’de belediyenin yaptığı hizmetlerden dolayı memnun kaldıklarını belirten vatandaşlar ise modern sağlık merkezinde daha konforlu ve daha güzel hizmet aldıklarını belirterek Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

MEHMET ALTINDAĞ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV