banner87
15 Aralık 2018 Cumartesi

COLDWELL GAYRİMENKUL PROFESYONELLERİ KAYSERİ’DE

Coldwell Banker Kayseri Ofisi Broker'ı Nurettin Gündoğdu, açıklama yaptı

08 Mart 2018 Perşembe 07:04
Bu haber 395 kez okundu
COLDWELL GAYRİMENKUL PROFESYONELLERİ KAYSERİ’DE
Haberici -->

Coldwell Banker Kayseri Ofisi Broker'ı Nurettin Gündoğdu, Türkiye genelinde 12 il de görev yapan Coldwell Banser gayrimenkul profesyonellerini Kayseri’de ağırladıklarını belirtti. Düzenledikleri etkinlikle kentin tanıtımı ile birlikte firmalarının tanıtımını sağladıklarını ifade etti.

Coldwell Banker Kayseri Ofisinin bulunduğu Sivas caddesinde 12 kentten gelen 50 kadar gayrimenkul profesyoneli bir araya geldi. Birbirleriyle tanışma fırsatı bulan gaynimenkul profesyonelleri buradaki kahvaltı sonrasında kentte gezi ve kurumsal ziyaretlerde bulundular.

Düzenlenen etkinlikle ilgili bilgi veren Coldwell Banker Kayseri Ofisi Broker'ı Nurettin Gündoğdu, şunları söyledi:

“Coldwell Banker Kayseri ofisi olarak etkinliğimizin amacı Kayseri’de firmamızın tanıtılması için İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep,Bursa gibi illerimizden gelen gayrimenkul profesyonelleri ile birlikte şehirde tanıtım amaçlı gezi düzenledik. Firmamızı, markamızı, şehrimizi daha bilinir hale getirmek için etkinlikte bulunduk. Her ayın ilk Çarşamba günlerinde yapılan bir faaliyet. Bu ay bize nasip oldu. Gelecek haftalarda birkaç şehirde olacak. 12 şehirden 50 kadar misafirimiz var. Hepside Coldwell Banker ailesinin mensubudur.”

Nurettin Gündoğdu, gün içindeki etkinlikle ilgili de bilgi vererek, “Bugünkü gezimizde şehirdeki portföyümüzü gezmek, gezerkende markanın bilinirliliğini artırma adına 40’a yakın markamızın logosunun giydirildiği araçlarla hem tanıtım yaptık, hem de portföy tanıtımı oldu. Diğer arkadaşların uyum sürecini iyi atlatmaları adına fayda sağlıyor. İşbirliklerini artırma adına da tanışma yönünde yararlı oluyor” diye konuştu.

“Kayseri arkadaşlarımıza bir şey katacaktır” diyen Gündoğdu, “Şehrimiz nüfus olarak 1 milyon 300 bin ama kent dışında da ciddi bir Kayserili nüfus var. İnsanların akrabaları var. Yeni gayrimenkul danışmanı arkadaşımız bize katıldı. Yeni katılan arkadaşla sözleşmesi yaptık. O yönüyle bir katkısı oldu. Kayseri’de birçoğunun gayrimenkul profesyonellerinin akrabası var. Eşi dostu var. Onların gayrimenkul alım satımlarıda oluyor. Onun katkısı var. Kurumsal firmaların Kayseri’den de yer arayışı içindeler. Bu yönüyle ciddi anlamda katkı sağlıyor” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV