banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

ÇÖLYAKLILARA ÖZEL GIDA DESTEĞİ

Kayseri’de yaşayan Çölyak hastalarına özel hazırlanan gıda paketi verildiğini söyledi.

30 Mayıs 2018 Çarşamba 03:29
Bu haber 451 kez okundu
ÇÖLYAKLILARA ÖZEL GIDA DESTEĞİ
Haberici -->
Melikgazi Belediyesi Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri’de yaşayan Çölyak hastalarına özel hazırlanan gıda paketi verildiğini söyledi.

Kayseri de yaşayan ve Kayseri Çölyakla Yaşam Derneğine üye olan 150 hasta için içinde glütenli olmayan özel gıdaların yer aldığı gıda yapıldığını belirten Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ''Bu ay içerisinde Çölyakla Yaşam derneğine tahsis ettiğimiz binamızın açılışı yaptık. Bu derneğime üye hastalarıma özel temel gıdaların yer aldığı glütensiz gıda yardımı yaptık. Çölyak hastalarına şifalar diliyor, nice hayırlı ramazan temennisinde bulunuyorum” dedi.

Kayseri Çölyakla Yaşam Derneği Başkanı Zahide Kaya, “Melikgazi Belediyesi öncelikle bize tarihi bir mekanı onararak derneğimize tahsis etti. Böylece üyelerimize dernek binamız olmasından dolayı daha etkin ve verimli hizmet verebileceğiz. En büyük desteği verdiği katkılarından ve öncelikle insan değerine olan hizmetlerinden dolayı Memduh Büyükkılıç’a teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV