banner153
28 Ocak 2020 Salı

ÇOPUROĞLU’NDAN TEŞEKKÜR

AK Parti İl Başkan Şaban Çopuroğlu, Kurban bayramıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Halkımıza teşekkür etmek istiyorum’’ dedi.

15 Ağustos 2019 Perşembe 09:49
Bu haber 182 kez okundu
ÇOPUROĞLU’NDAN TEŞEKKÜR
Haberici -->
AK Parti İl Başkan Şaban Çopuroğlu, Kurban bayramıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Halkımıza teşekkür etmek istiyorum’’ dedi.

İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, bayram sonu yaptığı değerlendirmede, “Bir Kurban bayramının da sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bizim açımızdan yoğun bir gündem ile yaşadığımız bir bayram oldu. Malum olduğu üzere arife günü tüm milletvekillerimiz ve eski bakanlarımızla beraber halkımızın muhteşem katılımı belediye başkanlarımızın iştirakleri ile bayramlaşma töreni idrak ettik. Özellikle halkımıza buradan teşekkür etmek istiyorum. Katıldılar, gayret ettiler, teveccüh gösterdiler. Devamında Sivil Toplum kuruluşları ile bayramlaşmalarımız vardı. Şehrimizdeki gerek ticaret erbaplarının gerekse STK’ları ziyaret ettik. Görüş alışverişlerinde bulunduk. Biz şahsen ziyaretimizden memnun kaldık. İnşallah onlarda memnun kalmışlardır. Samimi bir ortamda gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

KAYSERİ HALKI TEVECCÜH GÖSTERDİ

“Bu arada partimizi ziyaret eden ziyaretçilerimiz vardı. Bu konuda şehrimizi kucaklayıcı bir rol üstlenmiş olduk” diyen Çopuroğlu, “Bayramın ikinci günü de ilçelerimizin il teşkilatımızın katılımları ile her ilçemizde bayramlaşma programı düzenledik. Halkımızın teveccühünden son derece memnunuz. Memnun kaldık, kendilerine teşekkür ediyorum. Bayramımız Milli Savunma Bakanımız Hulusi Akar Beyefendinin katılımı ile bir başka anlam kazandı. Beraber katılım sağladık. Kendisi Bayram tebriklerimize katıldı. Bu da şehrimizin unutulmadığını ve şehrin sevildiği ile alakalı ciddi mana da bir gösterge idi. Bizler il teşkilatı olarak bu gün bayramın dördüncü günü olmasına rağmen devam ediyoruz. Halkımızla iç içe olmak hakikaten güzel bir duygu. Huzurlarınızda kendilerine teşekkür etmek istiyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV