banner167
banner182
02 Aralık 2021 Perşembe

CUMHUR İTTİFAKINDA KONSER COŞKUSU

Kadir Has Spor Salonu'nda MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Ahmet Şafak Konserine Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayları ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

29 Mart 2019 Cuma 10:36
Bu haber 552 kez okundu
CUMHUR İTTİFAKINDA KONSER COŞKUSU
Haberici -->

Kadir Has Spor Salonu'nda MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Ahmet Şafak Konserine Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayları ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Kadir Has Spor Salonu'nda düzenlenen konsere AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, İsmail Emrah Karayel, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ve İsmail Özdemir, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, MHP İl Başkanı Serkan Tok, Cumhur İttifakı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ve Talas Belediye Başkan Adayı Mustafa Yalçın, ilçe belediye başkan adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, konser öncesinde yaptığı konuşmasında, “Bugün televizyonu açın yine FETÖ meselesiyle karşı karşıya kalacaksınız. Biz beka meselesi FETÖ meselesidir derken üzülerek anlatıyoruz. Bizi anlamayan ve bu meseleleri görmezden gelenler size sesleniyorum, siz FETÖ'yle anlaştınız da mı beka yok diyorsunuz?” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, beraber bir çalışma yapıldığı için gurur duyduğunu ifade ederek, “31 Mart akşamında, bu salondan 17 belediye başkanı çıkacak. Bu bizim hem duamız hem de gayretimizdir. Gayretimiz neticesinde İnşallah Cenab-ı Allah’ın takdiriyle ödüllendirileceğimizi umut ediyorum” diye konuştu.

Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç, bu zamana kadar verdiği hizmetlerin hepsini büyük bir gururla yaptığını söyleyerek, "İnşallah el ele, gönül gönüle benim tecrübem, ekibim ve arkadaşlarımın heyecanıyla hep beraber Kayseri’mizi daha iyi noktaya taşımak bizim asli görevimiz olacaktır” diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından Cumhur İttifakı'nın 17 belediye başkan adayı ve milletvekilleri sahnede birlikte vatandaşları selamladı.

Gecede sanatçı Ahmet Şafak birbirinden güzel eserlerini seslendirerek salonda bulunanları coşturdu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV