banner167
banner182
13 Haziran 2021 Pazar

CUMHURBAŞKANI 41 TESİSİN AÇILIŞINI YAPACAK

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, “Spor Tesisleri’nin açılışını 13 Ekim’de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılacak. Değeri 620 milyon TL’yi bulan 41 tesisin açılışına bütün halkımız davetlidir” dedi.

08 Ekim 2018 Pazartesi 07:21
Bu haber 1192 kez okundu
CUMHURBAŞKANI 41 TESİSİN AÇILIŞINI YAPACAK
Haberici -->

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, “Spor Tesisleri’nin açılışını 13 Ekim’de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılacak. Değeri 620 milyon TL’yi bulan 41 tesisin açılışına bütün halkımız davetlidir” dedi.

Başkan Mustafa Çelik, hafta sonu bir dizi programa katıldı. Melikgazi Belediyesi’nin yaptığı Hisarcık Spor Tesisleri’nin açılışına katıldı. Burada konuşan ve insana yatırım konusuna büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan Mustafa Çelik, “Bir taraftan insanımıza konforlu bir kent hayatı sunmak için çalışıyoruz; ama bu kentte yaşayan insanın huzur ve mutluluğu bizim için çok daha önemli. Bu nedenle insana yatırım konusunda yaptığımız projelerde bütçe kısıtlamamız yok” diye konuştu.

Fiziki yatırımlar ve insana yatırım konusunda hayata geçirdikleri projeler hakkında bilgiler veren Başkan Mustafa Çelik, pek çok projeyi temel atma ve açılış töreni yapmadan hizmete sunduklarını söyledi. Tüm bu projelerin 13 Ekim’de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı toplu açılış töreni ile açılacağını dile getiren Başkan Çelik, “İnşallah 13 Ekim’de Cumhurbaşkanımızın katılımıyla Büyükşehir Belediyemiz ve diğer kamu kurumlarının yaptığı 41 tesisin açılış törenini yapacağız. Herkesi bu törene davet ediyorum. 41 tesis içerisinde Büyükşehir Belediyemizin yaptığı 4 bulvar, 5 köprülü kavşak, 6 mini terminal binası, Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan 2 bina, üç sosyal yaşam merkezi, Erciyes’teki tesisler, Büyükşehir Meslek Akademisi gibi birçok tesisimiz var. Açılışı yapılacak olan tesislerin toplam bedeli 620 milyon TL’yi buluyor” dedi.

KATLI KAVŞAKLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile birlikte Hisarcık Spor Tesisleri’ni hizmete açtıktan sonra Kocasinan Bulvarı’nda açılış için hazırlanan Tuna ve 30 Ağustos Katlı Kavşağı’nda incelemelerde bulundu. AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ile yoğun bir şekilde süren çalışmaları takip eden Başkan Çelik, çalışmaların son durumuna ilişkin bilgi aldı.

MİMARSİNAN SEMT KONAĞI’NDA VATANDAŞLARLA BİRLİKTE

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kocasinan Bulvarı’ndaki incelemelerinin ardından Mimarsinan Semt Konağı’na geçerek buradaki vatandaşlarla bir araya geldi ve bir süre sohbet etti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV