banner87
23 Temmuz 2019 Salı

CUMHURBAŞKANLI PAYLAŞIM

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Cumhurbaşkanının Kırgızistan ziyaretleri kapsamında, heyette yer aldı.

03 Eylül 2018 Pazartesi 07:54
Bu haber 1115 kez okundu
CUMHURBAŞKANLI PAYLAŞIM
Haberici -->
MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Cumhurbaşkanının Kırgızistan ziyaretleri kapsamında, heyette yer aldı. Ersoy, uçakta yolculuk sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile fotoğraf çekindi ve sosyal medya üzerinden paylaştı.

MHP Milletvekili Baki Ersoy, Kırgızistan ziyareti gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan il birlikte aynı heyette yer aldı.  Ziyaretle ilgili paylaşımlarda bulunan MHP’li Ersoy, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile aynı uçaktaydı ve birlikte fotoğraf çekindi.

Baki Ersoy, ziyaretle ilgili şu paylaşımlarda bulundu;

“Cumhurbaşkanlığımızın Kırgızistan ziyaretine MHP Heyeti olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla İzmir Milletvekilimiz Tamer Osmanağaoğlu ile birlikte katıldık. Kıymetli Liderimiz Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatları doğrultusunda Manas destanının yazıldığı Kut’lu topraklara tam da Kırgızistan’ın bağımsızlık yıldönümünde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve heyetimizle yolculuğumuza devam ediyoruz. İlelebet Hür, İlelebet Bağımsız yaşayacak olan kadim topraklara Selam Olsun.”

Manas Üniversitesi memurlarından Sarızlı Mehmet Bayrak ile de sohbet ettiğini belirten Ersoy, “Manas Üniversitesi Toplu açılış törenin katıldı. Türkiye-Kırgızistan İş Forumuna katılım sağlayarak görüşmelerde bulunduk. Kırgız Dostlarımız ile birlikte heyet olarak akşam yemeğinde bir araya geldik. Türk Heyeti olarak, Türkiye Cumhuriyeti İle Kırgız Cumhuriyeti Arasında Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği konseyi IV. Oturumuna katıldık. Devletimiz, Milletimiz için hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan diliyoruz. Manas Üniversitesi Tıp Fakültesi Temel Atma törenine heyetimiz ile birlikte katıldık. Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı tarafından yaptırılan ve Türk Milletinin Kırgızistan Halkına armağan ettiği ‘İmam Serahsi Camii’nin açılışını heyetimizle birlikte gerçekleştirdik, hayırlı olsun” ifadelerini paylaştı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV