banner87
20 Şubat 2019 Çarşamba

DEĞER KATIYORUZ

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, açıklama yaptı

04 Nisan 2018 Çarşamba 07:34
Bu haber 420 kez okundu
DEĞER KATIYORUZ
Haberici -->
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ülke genelinde eğitim, sağlık ve sosyal belediyecilikte en iyi hizmet veren birkaç belediye arasında yer aldıklarını söyledi. Hizmetlerden dolayı meclis üyelerine de teşekkür eden Başkan, “Kocasinan’ın değerlerine değer katmaya hep birlikte devam edeceğiz” dedi.

Kocasinan Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yönetiminde gerçekleştirilen toplantıda 13 gündem maddesi görüşülüp, karara bağlandı. Başkan, buradaki açıklamasında, yapılan çalışmalarla Kocasinan’ın değerine değer kattıklarını belirtti.

Meclis toplantısının açılışında konuşan Başkan Çolakbayrakdar, 2017 yılında hayata geçirilen vizyon projelerini anlattı. Kocasinan Belediyesi Meclis Üyeleri ile birlikte her daim örnek bir dayanışma içerisinde olduklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, yapılan hizmetlerle Kocasinan’ın değerine değer kattıklarını vurguladı.

Kocasinan Belediyesi Meclis Üyeleri ile birlikte uyum içerisinde çalıştıklarını söyleyen Başkan Çolakbayrakdar, “Meclis üyelerimizle birlikte 3 yıldır, Kocasinanımıza ve Kayserimize hizmet ediyoruz. Her geçen günde hizmet çıtamızı artırarak, devam ettiriyoruz. Bu şehre daha güzel hizmet verme noktasında bir araya gelerek, birlik-beraberlik ve uyum içerisinde çalışıyoruz. Bundan dolayı bütün arkadaşlara teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

DAHA İYİ VE KALETİLE HİZMET VERİYORUZ

Kocasinan’a vizyon katan projelerini anlatan Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Akademi ile Kayserililere hizmet verdiklerini belirterek, “Kocasinan Akademi çatısı altında hizmete sunacağımız yeni tesislerle daha fazla hemşehrilerimize ulaşacağız. Eğitim, sosyal, kültür, sanat, spor gibi hayatın her alanında hemşehrilerimize daha iyi ve daha kaliteli hizmet veriyoruz. Sosyal belediyecilik noktasında Sosyal Market projemiz ise Türkiye’de birkaç belediyede uygulanan hizmettir. Rutin belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra kentsel dönüşümden sosyal belediyecilik uygulamalarına kadar, Kocasinan’ımızın değerine değer katmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

MHP’Lİ YÜCEL’DEN BAŞKANA TEŞEKKÜR

MHP Grubu adına konuşma yapan MHP Meclis Üyesi Kazım Yücel ise Kocasinan’a yapılan hizmetleri takdirle karşıladıklarını belirterek, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

GÜNDEM MADDALERİ KARARA BAĞLANDI

Konuşmanın ardından meclis toplantısında, 13 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. İlk olarak meclis iç seçimleri yapıldı. Gizli oylamayla yapılan seçimde, Encümen Üyeliğine; Ali Erdoğan, İzzet Buzkan, Nurettin Bilgin oy çokluğuyla seçildi. Diğer komisyon üyeleri ise: İmar Komisyonu Üyeliğine; Ahmet Tahir Gül, Halil Büyüknalbant, Ahmet Yüksek, Metin Mermerkaya, Kazım Yücel, Plan, Bütçe Komisyon Üyeliğine; Selahattin Yılmaz, Nuriye Çetin, Ebru Uslucan, Mustafa Bilal Kutsal, İsa Ferah, Eğitim, Kültür ve sosyal İşler Komisyonu Üyeliğine; Arif Balkaya, Şebnem Zehra Alkılıç, Burcu Ekiz, Sevilay İlkentapar, Hüseyin Orhan, Gençlik ve Spor Komisyon Üyeliğine; Mustafa Usta, Murat Sarıaslan, Mehmet Berk, Nurettin Bilgin, Şevki Dursun, Hukuk komisyon Üyeliğine; İzzet Buzkan, Nilüfer Koyuncu, Yusuf Dalmaz seçildi.

İMAR PALANLARI DEĞERLENDİRİLDİ

Meclis toplantısında gündemdeki Beyazşehir, Sümer, Şeker, Erkilet, Alsancak, Cırgalan, Mimarsinan, Elagöz, Ziyagökalp, Yunusemre Mahallelerinde imar plan maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Başkan Çolakbayrakdar’ın Nisan ayı meclis toplantısında alınan kararların şehrimize ve ülkemize hayırlı olması temennisinde bulunmasıyla toplantı sona erdi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV