banner167
banner165
21 Ocak 2021 Perşembe

DEMOKRAT PARTİ’DE KAYSERİLİ BAŞKAN

Türkiye Demokrasi’ye Geçiyor sloganı ile temsilciler toplantısını yapan Demokrat Parti’den “gençlik atamaları” geldi. Demokrat Parti Gençlik Kolları Divanı, Demokrat Parti Genel Başkan Gültekin Uysal’ın talimatı ile vazifeye başladı.

15 Ocak 2020 Çarşamba 06:49
Bu haber 594 kez okundu
DEMOKRAT PARTİ’DE KAYSERİLİ BAŞKAN
Haberici -->

Türkiye Demokrasi’ye Geçiyor sloganı ile temsilciler toplantısını yapan Demokrat Parti’den “gençlik atamaları” geldi. Demokrat Parti Gençlik Kolları Divanı, Demokrat Parti Genel Başkan Gültekin Uysal’ın talimatı ile vazifeye başladı.

Gençlik Kolları Genel Başkanlığına Avukat Berkay Güloğlu, Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Muammer Tekeli; Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Abdurrahim Özyurt; Ekonomi, Ticaret ve Sanayi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Tunahan Ahmet Seven; Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Özgür Dallı; Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Bilal Said Parlakoğlu; Seçim İşleri ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Görkem Ünlü; Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Tuvana Yüksel; Sosyal ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Gizem Ece; Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Said Akça; Araştırma ve Geliştirmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Furkan Enes Durak ve Gençlik Kolları Genel Sekreterliğine Dorukan Dündar atandı.

Güloğlu, atamayı sosyal medya hesabından; “Bizleri bu göreve layık gören Sayın Genel Başkanımız Gültekin Uysal’a ve yıllardır bu dâvâ için sebat eden ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diyerek duyurdu.

Araştırma ve Geliştirmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına atanan Furkan Enes Durak Kayserili, İstanbul’da Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrencisi.

Araştırma ve Geliştirmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına atanan Kayserili Durak şu açıklamaları yaptı; “Demokrat Parti yakın siyasi tarihimizde önemli bir yere sahip. Türkiye’nin yarım yüzyılına damgasını vurmuş, gerçekleştirdiği hizmet ve yatırımlarla ülkemizin kalkınmasını sağlamış bir partidir. Biz gençler de bugün 74 yıllık bu Demokrat misyonu sırtlamış bulunuyoruz. Büyük bir siyasi birikimi ve sorumluluğu aldığımızın farkındayız. Dolayısıyla, katılımcı demokrasi için, her alanda kalkınan ve gelişen Türkiye için elimizden geleni yapacağız. Ülkemizin içinde bulunduğu siyasi ve ekonomik çıkmaz ortada, zor zamanlar geçiriyoruz. Lakin derler ki “Sıkıntılı zamanlar, güçlü ve mücadeleci liderleri doğurur.” Bu açıdan içinde bulunduğumuz durum elbette geçecek ve Türkiye bir yenilenme sürecine girecektir. Ve bizlerin de Demokrat Parti olarak Türkiye’nin geleceğinde söz sahibi olacak genç bir genel başkanımız var. Gültekin Uysal liderliğinde biz genç kadrolar büyüklerimizden aldığımız tecrübeyle Türkiye’nin yeniden inşasında azimle ve gayretle çalışacağız. Benimle birlikte Demokrat Parti Gençlik Kolları’na atanan tüm dava arkadaşlarımı tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV