banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

DENİZ ÇAĞAN ADAY ADAYI OLDU

Çağan, AK partiye müracaatta bulunarak, Yozgatlılar Dernek binasında basın toplantısı yaparak adaylığını açıkladı

30 Nisan 2018 Pazartesi 07:44
Bu haber 562 kez okundu
DENİZ ÇAĞAN ADAY ADAYI OLDU
Haberici -->

Gazeteci Deniz Çağan, 27. Dönem Milletvekili Seçimleri için AK Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu duyurdu. Çağan, AK partiye müracaatta bulunarak, Yozgatlılar Dernek binasında basın toplantısı yaparak adaylığını duyurdu.

Çağan Medya Genel Müdürü ve Gazeteci Deniz Çağan, Yozgatlılar Dernek binasında, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Yusuf Aydoğdu, Kayseri Yozgatlılar Derneği Başkanı Metin Sarıaslan, derneğin ilçe sorumluları ile birlikte basın toplantısı düzenledi.

AK Parti İl Başkanlığına milletvekili aday adaylığı için başvuru yaptığını belirten Deniz Çağan, aday adaylığı ile ilgili duyuruyu da basın açıklaması şeklinde Yozgatlılar Derneği’nde yapmayı uygun bulduklarını belirtti. Çağan, amacını devlete millete hizmet etmek olduğunu ve aday gösterilerek seçilmesi durumunda bu yönde hizmet yapacağını ifade etti.

Basın toplantısında duygulu anlar yaşayan Deniz Çağan, aday adaylığı ile ilgili süreçte kendisine destek olan ailesine, akrabalarına, dostlarına ve Yozgatlılar Derneği nezdinde bütün Yozgatlılara teşekkür ederek, “Federasyon başkanımız bize beklentileri ile ilgili ifadelerde bulundu. Tabi ki biz beklentiler noktasında katkıda bulunacağız. Yapamayacağımız işlerin sözünü vermeyeceğiz. Tabi ki bizler şimdi aday adaylığı için başvurduk. 20 günlük bir süreç var ve adaylar belirlenecek. Ardından da adaylar arasında yer alır ve seçilirsem tabi ki asıl amacımız hizmet etmek ve bunun içinde elimizden geleni yapacağız. Ayırmadan, ayrıştırmadan birleştirici olarak Kayseri’ye hizmet etmek istiyoruz” diye konuştu.

Federasyon Başkanı Yusuf Aydoğdu, Deniz Çağan’a başarı dileklerinde bulunarak, federasyon olarak kendisinin aday aday olmasından dolayı gurur duyduklarını ve desteklediklerini belirtti. Çağan ailesinin derneğe olan katkı ve hizmetlerini bildiklerini söyleyen Aydoğdu, “Kayseri’de yaşayan çok ciddi sayıda Yozgatlı var. Onların uzun zamandır beklentisi TOKİ konutlarıydı. Bunun için kendisinden çok sayıda insanımızın beklentisi olan konut sorunlarının çözümüdür” diye konuştu.

Dernek Başkanı Metin Sarıaslan, Kayseri’de 250 bin Yozgatlının yaşadığını ve Yozgatlı olarak Deniz Çağan’ın aday adaylığı başvurusunda kendisine destek olduklarını söyledi. Başarı ve hayırlı olması temennisinde bulunan Sarıaslan, temennilerinin Deniz Çağan’ın milletvekili seçilerek meclise kadar gitmesi olduğunu söyledi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV