banner167
banner182
29 Kasım 2021 Pazartesi

DERDİMİZ SİZE HİZMET ETMEK

Millet İttifakı İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli, ihmal edilen Kocasinan ilçesini canlandırma ve halkına ekonomik anlamda katkı sağlamayı planladıklarını belirterek, “Tek derdimiz sizlere yani halkımıza hizmet etmek” dedi.

17 Mart 2019 Pazar 11:24
Bu haber 539 kez okundu
DERDİMİZ SİZE HİZMET ETMEK
Haberici -->

Millet İttifakı İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli, ihmal edilen Kocasinan ilçesini canlandırma ve halkına ekonomik anlamda katkı sağlamayı planladıklarını belirterek, “Tek derdimiz sizlere yani halkımıza hizmet etmek” dedi.

İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli, seçim çalışmaları kapsamında Hacisaki, Gevher Nesibe, Yavuzlar Mahallerinde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Bu ziyaretlerin bazı bölümlerine Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dursun Ataş, İl Başkanı Süleyman Bozkurt, İlçe Başkanı Yurder Şahin, CHP Melikgazi Belediye Başkan adayı Sema Karaoğlu, Meclis üyesi adayı Kazım Yücel ile partililer de eşlik etti. İYİ Partililer hep birlikte Şehit ve Gaziler Derneği ile Şehir Hastanesini ziyaret etti. Özvarinli ise, Erkilet Osman Gazi ve Boztepe’de ev toplantılarına katıldı. Çok sayıda vatandaşın katıldığı ev toplantısında önemli mesajlar veren Kocasinan Belediye Başkan adayı Özvarinli burada yaptığı konuşmasında, “Size hizmet etmek, sevginizi kazanmak dünyanın en güzel şeyi. Size layık olmak ve hizmet etmek istiyorum. 5 yıl boyunca gurur duymak istiyorum. Sizinle bu güzelliği koruyacağız. İçeride öyle bir hava var ki sımsıcak beni ısıttınız. O gözlerinizin içi parlıyor ya, o benim için dünyanın en güzel şeyi. Bu şehirde insanı gören, hizmet eden bir belediye olacağız. Size asla ihanet etmeyeceğiz. İhtiyaçların peşinde koşacağız” dedi.

GERİ KALMIŞLIK BİTECEK

Seçim çalışmasına ara vermeden devam eden Millet İttifakı İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Hasan Sami Özvarinli, ziyaret ettiği her yerde ilgi ve sevgiyle karşılanıyor. Esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Özvarinli, ilçenin geri kalmışlığından dert yanan vatandaşlara ‘sabırlı olun 31 Mart’ta az kaldı’ diye cevap veren Özvarinli, şunları söyledi;

“Anlaşılıyor ki dağ gibi çoğalan sorunlarınız var.25 yıldır verilen ve yerine getirilmeyen sözler yüzünden bugün bu millet bu halde. Belediye Başkan adayınız olarak benim arkamda sadece sizler varsınız. Sizlerden biri olan, içinizden çıkan bu evladınıza adayınıza sahip çıkmanız beni mutlu ediyor ilk iki yılda kanalizasyon dan imara, ulaşımdan sosyal alanlara park ve bahçelere kadar bu bölgenin sorunlarını çözeceğiz. Bölgemizde tarım ve hayvancılık üretimini teşvik edeceğiz. İş istihdamı yaratacağız ve bu geri kalmışlığı ortadan kaldıracağız, bitireceğiz” dedi.

ÇOCUKLAR İÇİN ÇALIŞACAĞIM

Ülkenin geleceği olan çocuklara, onların geleceğine hizmet etmek için geleceğini belirten Özvarinli,”Çocuğa sahip çıkmayan ve onların sağlıklı yetişmesine katkı sunamayan bu hakkı vermeyen, bu şehirde başarılı değildir. Bu çocuklara çalışacağım işte. Onların yüreği hizmet istiyor. Ben, İlçedeki 0-17 yaş gurubunda 117 bin 248 çocuğa hizmet edeceğim. Bu çocuklarımızın çoğu yoksul ailelerin çocukları, bunlara sahip çıkacağız. Bu şehrin mağdurları, kaybedeni olmayacak. Oy verdi iyi oy vermedi kötü olmayacak. İnsanları, yaşam biçimleriyle sorgulamayacağız. Kadınların bu şehrin çalışanı üreteni olmasını istiyoruz. Şehrin kırsalı üretsin istiyoruz. Kocasinan’ı birilerinin heba etmesine asla izin vermeyeceğiz. Kayseri’nin en gelişmiş, kırsalları en değerli yerleri olacak. Erkilet aslında Kocasinan’ın en kıymetlisi. Kocasinan kimsenin oyuncağı olsun istemiyoruz. Biz, bu şehrin kırsalına Kocasinanlıları kolay ulaştıracağız. Kolay ulaşım için pırıl pırıl yollar yapacağız, güzel hizmetler götüreceğiz” diye konuştu.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV