banner153
02 Temmuz 2020 Perşembe

DEVELİ ‘ASKIDA EKMEK KAMPANYASI’NA DESTEK

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin verdiği talimat ile il ve ilçelerde MHP teşkilatları ve Ülkü Ocakları kampanyaya destek vermek için harekete geçti.

30 Temmuz 2018 Pazartesi 06:40
Bu haber 470 kez okundu
DEVELİ ‘ASKIDA EKMEK KAMPANYASI’NA DESTEK
Haberici -->
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin verdiği talimat ile il ve ilçelerde MHP teşkilatları ve Ülkü Ocakları kampanyaya destek vermek için harekete geçti. Develi Ülkü Ocakları da bu kampanyaya destek vererek, yardıma muhtaç kişilere hayırseverler tarafından askıya ekmek bırakılarak yardım etmek amaçlanıyor.

Kampanyaya destek verenler arasında Develi Ülkü Ocakları da yer aldı. Develi Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Murat Doğu’da sosyal medyada yaptığı paylaşımda, “Türk Milleti’nin hiçbir ferdinin bir lokma ekmeğe muhtaç olmaması, milletimizin arasında birlik, dayanışma kültürünün artırılması adına Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in talimatlarıyla “Askıda Ekmek Projesini” başlatıyoruz. Bir ekmek kendimize bir ekmek askıya. Ülkü Ocakları Develi İlçe Başkanlığı olarak Develi Toki’de kampanyamızı başlattık. Tüm hemşehrilerimizi bu kampanyaya desteğe davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV