banner87
21 Şubat 2019 Perşembe

DEVELİ MEYDANINDA ZAFER KUTLAMASI

Develi’de Cumhurbaşkanlığı ile genel seçim sonuçlarının ardından AK Partili ve MHP’liler ilçe meydanında zafer kutlaması yaptı.

26 Haziran 2018 Salı 07:09
Bu haber 348 kez okundu
DEVELİ MEYDANINDA ZAFER KUTLAMASI
Haberici -->
Develi’de Cumhurbaşkanlığı ile genel seçim sonuçlarının ardından AK Partili ve MHP’liler ilçe meydanında zafer kutlaması yaptı. Develi Cumhuriyet Meydanında da sevinç, coşku ve kardeşlik vardı.

Ellerinde bayraklarıyla meydanı dolduran Develililer, dev ekrandan seçim sonuçlarını izledikten sonra Türkiye’nin ilk devlet başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın balkon konuşmasını dinledi.

Kayseri’den 6 milletvekili seçilmesinden dolayı bu sefer milletvekilliğine seçilemeyen 7. Sıradaki hemşerimiz Sami Dedeoğlu da Cumhuriyet Meydanında gelerek Develililerin heyecanına ortak oldu. Yedi düvelle mücadele eden ve büyük bir zaferle çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkan seçilmesinin çok daha önemli olduğunu belirten Dedeoğlu, “Makamlar gelip geçicidir. Bizler bu davanın bir neferi olarak her görev ve durumda sorumluluklarımızı yerine getirme gayreti içerisinde olacağız. Yeni sürecin Develimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi. Görevde olduğu iki buçuk yılda Develi’ye çok önemli hizmetler kazandırmasından dolayı Sami Dedeoğlu’na teşekkürlerini ileten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Biz biliyoruz ki Sami Dedeoğlu milletvekili seçilse de seçilmese de kendisinin kalbi Develi ile atar. Başkanlık sistemi ile ülkemizi bambaşka bir gelecek beklemektedir. Rabbim hayırlara vesile kılsın” dedi.

Zafer kutlamaları gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV