banner87
21 Mayıs 2019 Salı

DEVELİ’DE KARDEŞLİK İFTARI

Develi Belediyesinin Cumhuriyet Meydanında düzenlediği iftar yemeği tam bir kardeşlik ruhu ile gerçekleştirildi.

06 Haziran 2018 Çarşamba 10:22
Bu haber 495 kez okundu
DEVELİ’DE KARDEŞLİK İFTARI
Haberici -->
Develi Belediyesinin Cumhuriyet Meydanında düzenlediği iftar yemeği tam bir kardeşlik ruhu ile gerçekleştirildi.

Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu ve AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı Ali Saraçoğlu’nun da katıldığı iftar programına Develililerin de katılımı yoğun oldu.

İftar öncesi Develililerle hasbihal eden Vekil Dedeoğlu ve Başkan Cabbar, davete icabet etmelerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

İftar sonrasında kısa bir selamlama konuşması yapan Başkan Cabbar “24 Haziranda yapılacak seçim, sadece milletimizin değil bütün bir ümmetin geleceğini etkileyecektir. Unutmayalım ki reisimiz Cumhurbaşkanımıza bütün bir ümmet dua etmektedir. Ayrıca kalbi Develi sevgisi ile dolu olan Sami Dedeoğlu ağabeyimizin yarım kalan projelerinin de tamamlanması için bu seçimde Develililer olarak tam destek vermeye hazırız” mesajını verdi.

Başkan Cabbar’ın konuşmasının ardından kısa bir selamlama konuşması yapan AK Parti Kayseri Milletvekili 8. Sıra Adayı Ali Saraçoğlu da gündeme dair değerlendirmeler yaptıktan sonra Develi’nin bu kardeşlik fotoğrafından çok etkilendiğini belirtti.

İftar programın son konuşmasını ise milletvekili Sami Dedeoğlu yaptı. 2015 seçimlerinde Develinin destan yazdığını belirten Dedeoğlu “İnşallah Develililer olarak sizlerin bu seçimlerde de destan yazacağınızdan hiç şüphem yok. Gayretlerimizle bu iki buçuk yıllık süreçte Develimize önemli hizmetler kazandırdık ve devam eden projelerin de takipçisi olduk. Bugün bu iftar sofrasında görüyorum ki kardeşliğimizde hiçbir zedelenme olmamış, yine aynı aşk ve heyecanla, Develimizi ve ülkemizi hak ettiği yere getirmek için var gücümüzle gayret göstereceğiz” dedi.

İftar programı İlçe Müftüsü Zekeriya Koçak’ın yaptığı yemek duasının ardından sona erdi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV