banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

DURSUN ATAŞ: HANİ KALKINMA SARIZ’DA BAŞLAYACAKTI?

İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayı Dursun Ataş, Sarız ve Bünyan’da coşkuyla karşılandı.

12 Haziran 2018 Salı 03:39
Bu haber 333 kez okundu
DURSUN ATAŞ: HANİ KALKINMA SARIZ’DA BAŞLAYACAKTI?
Haberici -->
İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayı Dursun Ataş, Sarız ve Bünyan’da coşkuyla karşılandı. Burada açıklamada bulunan Dursun Ataş, “Hani kalkınma Sarız’da başlayacaktı? O gün doğan çocuklar 16’sına girdi. Söz verenler Sarız’ı kaderine terk etti” dedi.

Sarız’da Ataş’ı yüzlerce vatandaş ilçe girişinde davul-zurna eşliğinde karşıladı. Ataş, kendisini karşılama gelen herkesle tokalaştı. Gösterilen ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür eden Ataş, “Söz verdiğimiz gibi zengin sofralarda değil, halkın arasındayız. İYİ günler göreceğiz inşallah. Milletimiz her zaman iyiden yanadır. Gösterilen ilgi de bunu gösteriyor” dedi.

İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor. Adaylardan Dursun Ataş ve Betül Tosun, Sarız ve Bünyan ilçelerinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirip, vatandaşlarla buluştu. Ziyaretlerde vatandaşların dertlerini dinleyen İYİ Parti Milletvekili adayları, partilerinin çözüm önerilerini anlattı. İki aday da gösterilen ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür etti.

DAVUL-ZURNALI KARŞILAMA

Milletvekili adaylarını Sarız’da kalabalık ilçe girişinde karşıladı. Karşılamada yaşanan yoğunluk ve ilgi dikkat çekti. Davul-zurna eşliğinde karşılanan İYİ Parti Milletvekili adayları Dursun Ataş ve Betül Tosun, başta partilerinin ilçe yönetimi olmak üzere karşılamaya gelen vatandaşlarla tokalaştı, selamlaştı.  Adaylar daha sonra Sarız’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi, vatandaşları dinledi.

İYİ Parti Milletvekili adayı Dursun Ataş, mevcut iktidarın unuttuğu ilçelerde vatandaşlarla buluşup, dertleştiklerini söyledi. İlçelerin durumunun iç açıcı olmadığını dile getiren Ataş, “İlçelerimiz kan ağlıyor. Yıllardır verilen vaatler hep havada kalmış durumda. Tarım ve hayvancılık sıkıntıda. ‘Kalkınma Sarız’da başlayacak’ diye yıllar önce söz verenler Sarız’ı kaderine terk ettiler. O gün doğan çocuklar şimdi 16 yaşına girdi. O çocuklar kalkınmayı değil, hep gerilemeyi, unutulmuşluğu gördü. İş için, aş için evlerini terk edip, gurbete gitti.  Çevre iller teşviklerle desteklenirken, Kayserimiz ne yazık ki ötekileştirildi, görmezden gelindi. Ama bu hep böyle gitmez. Yeter demenin zamanı geldi. Artık kaybedecek, oyalanacak yıllarımız yok. Halk artık her şeyin farkında. Söz verip, sözlerinde durmayanlara 24 Haziran’da gereken cevabı verecek. İlçelerimiz, Kayserimiz, ülkemiz iyi olacak.  İYİ günler göreceğiz inşallah. Milletimiz her zaman iyiden yanadır. Gösterilen ilgi de bunu gösteriyor”  şeklinde konuştu.

İYİ Parti Milletvekili adayları, Sarız ziyaretinin ardından Bünyan’da da vatandaşlarla bir araya geldi. Bünyan ilçesinde ayrıca İYİ Parti İlçe teşkilatının düzenlediği iftar programına katılan milletvekili adayları, iftara katılan vatandaşlarla sohbet etti.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV