banner87
18 Şubat 2019 Pazartesi

DURSUN ATAŞ: MİLLETİMİZİN SESİ OLACAĞIZ

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBBM) kaydını yaptırdı.

07 Temmuz 2018 Cumartesi 10:00
Bu haber 279 kez okundu
DURSUN ATAŞ: MİLLETİMİZİN SESİ OLACAĞIZ
Haberici -->
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBBM) kaydını yaptırdı. Ataş’a Meclis rozetini Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Genel Başkanı Hamza Dürgen taktı. Ataş, burada yaptığı açıklamada, “Ötekileştirmeden, ayrım yapmadan milletimizin sesi olacağız” dedi.

24 Haziran seçimleri sonrasında İYİ Parti’den Kayseri Milletvekili seçilen Dursun Ataş, mazbatasını aldıktan sonra Meclis’te kaydını yaptırdı. Aynı zamanda emekli astsubay olan Ataş’ı, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği yönetimi de yalnız bırakmadı ve Meclis’in Çankaya girişinde karşıladılar.

Meclis’te Ataş’la birlikte kayıt işlemlerini de takip eden TEMAD üyeleri, Ataş’a yeni görevinde başarı dileklerini  iletti. Ataş’a, Meclis rozetini ise TEMAD Genel Başkanı Hamza Dürgen taktı.

“TEMAD, milletvekilimizin daima yanında” diyen Dürgen, “Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği  Genel Başkanı olarak  meslektaşımıza hayırlı uğurlu olsun diyorum.  Bundan sonra bizlerin sesi olacak, bizlerin sorunlarını Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kendisi ifade edecek. Başarılar diliyorum” dedi.

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş ise, toplumun her kesiminin sesi olacağını ifade ederek, “Gazi Meclis'e kaydımızı yaptırıp, taşımaktan gurur duyacağım Meclis Rozetimizi Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Başkanı ve yöneticiler eşliğinde taktık. Vatana ve yüce Türk Milletine hayırlı uğurlu olsun. Bundan sonra her platformda milletin sesi olacağız. Vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü için mücadele edeceğiz. Bize oy veren, vermeyen herkesin yanında olacağız. Asla ötekileştirmeden, ayırmadan, hoşgörü içerisinde sıkıntıların çözülmesi için çalışacağız. Destek veren herkese ve beni Meclis’te yalnız bırakmayan TEMAD yönetimi ve üyelerine de teşekkür ediyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV