banner87
18 Şubat 2019 Pazartesi

DURSUN ATAŞ: NEDEN 16 YILDIR YAPMADINIZ

Ataş, “İnsanların sorunlarını çözmek için neden 16 yıl beklediniz. Elinizden tutan mı oldu. Halk hiçbir zaman gündemlerinde olmadı” dedi.

20 Haziran 2018 Çarşamba 09:26
Bu haber 354 kez okundu
DURSUN ATAŞ: NEDEN 16 YILDIR YAPMADINIZ
Haberici -->
İYİ Parti Milletvekili adayı Dursun Ataş, dağ gibi biriken halkın sorunlarına partilerinin çözüm ürettiğini belirterek, 16 yıldır iktidarda olan siyasi partinin ise vatandaşı şimdi hatırladığını söyledi. Ataş, “İnsanların sorunlarını çözmek için neden 16 yıl beklediniz. Elinizden tutan mı oldu. Halk hiçbir zaman gündemlerinde olmadı” dedi.

İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayı Dursun Ataş, seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerini devam ettiriyor. İlçelerde coşkuyla karşılandıklarını kaydeden Ataş, “Hepsine teşekkür ediyorum. Seçildiğimde vatandaşlarımızın iyi olması için çalışacağım. Onların sesi olacağım. Bir söz verdiysek, o sözü yerine getirmek için mücadele vereceğiz. Biz asla aldatan olmayacağız” dedi.

 “Bizim seçim ilanlarımız indiriliyor. Ne yazık ki seçim adaleti yok. Her tarafta onların ilanları var” diyen Ataş, “Şimdi ilanlarında ‘yaparsak biz yaparız’ deniyor. Şimdi milletimiz 24 Haziran’da sandık başında sormalıdır. 16 yıldır neden yapmadınız? Elinizden tutan mı vardı? Her şeyi yapacak gücü bu millet size verdi, ama yapamadınız. Artık yeter, bu millet size güvenmiyor ve değişsin diyor” diye konuştu.

İYİ Partili Dursun Ataş, vatandaşlarla bir araya gelip, sohbetler ettiklerini belirterek, gösterilen yoğun ilgiden dolayı da teşekkür etti. İlçe ziyaretlerinde vatandaşların kendilerini coşkuyla karşıladıklarını kaydeden Ataş, “Bizim bol para harcanan, yemekli, şatafatlı, süslü ama ruhu olmayan toplantılarımız yok. Bizim Anadolu kokan, coşkulu buluşmalarımız, bir araya gelişlerimiz var. Bizim buluşmalarımız da heyecan var, samimiyet var. Bayramda da bu yönde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Köy meydanında, tarlada, yolda, iş yerinde, evinde vatandaşlarımızı ziyaret ettik, bayramlaştık. Çok güzel karşıladılar bizleri. Hepsine teşekkür ediyorum. İnşallah seçildiğimizde onlar için çalışacağız. Onların sesi olacağız. Söz verip de tutmayanlardan olmayacağız. Bir söz verdiysek, o sözü yerine getirmek için mücadele vereceğiz. Çünkü kültürümüzde söz önemlidir. Verilen sözler tutulmalıdır. Söz namustur. Bu nedenle biz asla aldatan olmayacağız. Halkımızla her zaman bir arada olacağız. Bize ulaşmak için engeller olmayacak. Seçilince de numaramız, adresimiz aynı olacak” şeklinde konuştu.

Ziyaretlerinde gösterilen yoğun ilgiden dolayı, vatandaşın değişim istediğini kaydeden Ataş, şöyle konuştu:

“Dip dalga geliyor. Birileri görmek istemese de halk artık yenilik ve değişim istiyor. Çünkü 16 yıldır değişen bir şey yok. İlçelerin hali ortada. Ekonominin, dış borcun acı tablosu ortada. Türkiye’de yatırım yok. Sürekli milli değerleri ve kazanımları sat sat nereye kadar? Dış yatırımcılar bile ülkeyi terk ediyor, çünkü güven yok. Güvenin olmadığı yerde kimse mutlu, huzurlu olamaz. Geleceğe güvenle bakamaz. Ülkenin iyi bir değişime ihtiyacı var. İnşallah ilçelerimiz, Kayserimiz, Türkiyemiz iyi olacak. 24 Haziran’a az bir süre kaldı. Bu tarihi seçimde millet ülkeyi tek başına iktidar olmalarına rağmen idare edemeyenlere, sürekli sıkışınca seçim diyenlere, milletin aklıyla alay edenlere tarihi bir ders verecek. İlanlarında ‘yaparsak biz yaparız’ deniyor. Şimdi milletimiz 24 Haziran’da sandık başında sormalıdır; 16 yıldır neden yapmadınız? Elinizden tutan mı vardı? Her şeyi yapacak gücü bu millet size verdi, ama yapamadınız. Artık yeter, bu millet size güvenmiyor ve değişsin diyor."

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV