banner87
21 Mayıs 2019 Salı

DURSUN ATAŞ: TOPLUMSAL AYRIŞMA SONA ERECEK

İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayı Dursun Ataş, toplumda yaşanan ayrışma ve kutuplaşma tehlikesine dikkat çekti

06 Haziran 2018 Çarşamba 10:14
Bu haber 530 kez okundu
  DURSUN ATAŞ: TOPLUMSAL AYRIŞMA SONA ERECEK
Haberici -->

İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayı Dursun Ataş, toplumda yaşanan ayrışma ve kutuplaşma tehlikesine dikkat çekerek, “Millet 16 yıldır ellerindeki tüm güce ve imkanlara rağmen ülkeyi yönetemeyenlere gerekli cevabı sandıkta verecektir. Millet artık gerçekleri görüyor. Bu millet iyilere sahip çıkacaktır, çünkü iyiler mutlaka kazanır. Toplumdaki ayrışma İYİ Parti ile 24 Haziran ile birlikte sona erecektir” dedi.

İYİ Partili Dursun Ataş, yaptığı ziyaretlerde toplum içinde yaşanan sıkıntılara dikkat çekerek, “Ülkedeki toplumsal ayrışma ve kutuplaşma sona erecek. İnsanlar yine birbirlerini kucaklayacak. Kahvede, cafede, parkta, otobüste korkmadan, kaygı duymadan o özlediğimiz neşeli siyasi atışmalarını yapabilecek. Çünkü, toplumun tüm kesimleri baskı altında, korku ve endişe içerisinde. Bıktı bu millet gerginlikten, kavgadan, çözümsüzlükten. Bu millet iyi olacak” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayları, Saadet Partisi, Türk Tabipleri Birliği ve Çerkes Dernekleri Birlik Platformunu ziyaret etti. İYİ Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor. Milletvekili adayları seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Saadet Partisi’ni ziyaret etti.

Ziyarette Saadet Partisi milletvekili adayları da yer aldı. İYİ Parti Milletvekili adayı Dursun Ataş, ülkenin geleceği için milletvekili seçimlerinde “Millet İttifakı” adı altında CHP, Saadet Partisi ve Demokrat Parti ile bir araya geldiklerini ifade ederek, “Ülkenin içinde bulunduğu durum bu ittifakı gerekli kıldı. Ülkenin geleceğinden endişe edenler elini taşın altına koydu ve millet ittifakını kurup, bir araya geldi. Bu ittifak zorlamayla, korkuyla ya da başka endişelerle kurulan bir ittifak değildir. Bu ittifak hakkı yenenlerin, yiyenlere karşı mücadelesinin adıdır. Bu ittifak milletin istediği ittifaktır.  Demokrasinin, yargı bağımsızlığının, huzurun, güvenin ve barışın teminatıdır. Ülkede mutlu yarınların, umudun adıdır. İnşallah 24 Haziran’da Türkiye farklı bir güne uyanacak. Toplumsal ayrışma ve kutuplaşma sona erecek. Yeter, bıktı bu millet gerginlikten, kavgadan, çözümsüzlükten. Türkiye 24 Haziran sonrasında güneşli, huzurlu bir güne uyanacak. Birlik ve beraberliğimiz güçlenecek, ülkemiz, milletimiz hak ettiği yere gelecek. Millet 16 yıldır ellerindeki tüm güce ve imkanlara rağmen ülkeyi yönetemeyenlere gerekli cevabı sandıkta verecektir. Bu millet iyilere sahip çıkacaktır, çünkü iyiler mutlaka kazanır. Millet artık gerçekleri görüyor. ” dedi.

ÜRKÜNDAŞ: DEĞİŞTİR ÇAĞRISI YAPIYORUZ

Saadet Partisi İl Başkanı Nuri Ürkündaş da İYİ Parti yönetimine ve milletvekilleri adaylarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Ülkemizi ve Kayserimizi sevgiyle, güzellikle değiştireceğiz. Bu nedenle milletimize değiştir, çağrısı yapıyoruz” şeklinde konuştu.

Ürkündaş, aynı zamanda İYİ Parti Milletvekili adayı Dursun Ataş’a, eski Başbakanlardan ve aynı zamanda partilerinin eski Genel Başkanı merhum Necmettin Erbakan’ın, “Davam” adlı kitabını hediye etti.

TABİPLER ODASI ZİYARETİ

İYİ Parti Milletvekili adayları Dursun Ataş, Fatih Eryılmaz, Berrin Eyidemir ve Betül Tosun, Tabipler Odası Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Per ve yönetimini de ziyaret etti.

Oda Başkanı Per’den, sağlık alanında yaşanan sorunları dinleyen İYİ Parti Milletvekili adayları, çözüm önerilerini ve partilerinin projelerini anlattı.

KORKU İKLİMİ SONA ERECEK

İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayları arasında yer alan ve 15 Temmuz gazisi Fatih Eryılmaz, açıklamalarda bulundu. 15 Temmuz gecesi FETÖ’nün hain darbe girişimi sırasında Ankara Emniyeti önüne gelen tanklara karşı ilk direnişi başlatan, darbecilerin açtığı ateş sonucu da ağır yaralanıp gazi olan eski emniyet amiri Fatih Eryılmaz da, İYİ Parti ile toplumdaki korku ikliminin sona erdiğini belirtti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV