banner87
26 Mart 2019 Salı

DURSUN ATAŞ: VATANDAŞ KURU SOĞANA MUHTAÇ EDİLDİ

İYİ Parti Milletvekili adayı Dursun Ataş, "Hala yaparsak bizi yaparız diyorlar, zaten yaptınız yapacağınızı bu güzel ülkeye. İnsanlar kuru soğana bil muhtaç edildi” dedi.

23 Haziran 2018 Cumartesi 09:09
Bu haber 345 kez okundu
DURSUN ATAŞ: VATANDAŞ KURU SOĞANA MUHTAÇ EDİLDİ
Haberici -->
İYİ Parti Milletvekili adayı Dursun Ataş, “Her şey zaten kötüye gidiyor, o zaman sorumlusu olan mevcut iktidara bu millet neden oy versin? Hala yaparsak bizi yaparız diyorlar, zaten yaptınız yapacağınızı bu güzel ülkeye. İnsanlar kuru soğana bil muhtaç edildi” dedi.

İYİ Partili aday Dursun Ataş, seçim çalışmalarına devam ediyor. Ziyaretlerini sürdüren Ataş,  iktidar partisini eleştirerek, “Eğer Türkiye’de birçok şey kötüye gidiyorsa, tablo ortadaysa, 16 yılın sonunda bu millet neden yeniden mevcut iktidarı seçsin” dedi. Türkiye’de işlerin her geçen gün kötüye gittiğini dile getiren Ataş,  “Soğan, patates  bile dövizle yarışır oldu, hatta geçti. Fiyatlar aldı başını gitti. Neden? Çünkü üretim yok. Kendi kendine yeten Türkiye, artık kendine yetemez oldu. Tarım ve hayvancılıkta dışa bağımlı hale getirildi. Mutfağına et girmeyen vatandaş, şimdi soğan ve patatesi de taneyle alacak duruma geldi. Sorumluları ise hala ‘yaparsak biz yaparız’ diyor. Evet yapacağınızı yaptınız, bu güzel ülkeye.  Ülkeyi her alanda dışa bağımlı hale getirdiniz”  diye konuştu.

İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayı Dursun Ataş, 24 Haziran seçimlerine  yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Vatandaşlara partisinin projelerini anlatan Ataş, “İYİ Parti olarak milletin mutluluğu için sözleşme hazırladık. Bu sözleşme ülkenin tüm sorunlarının çözümüne yönelik politikaları içeriyor. Milletimizle yaptığımız sözleşmeyi, iktidar olduğumuzda hayata geçirmek bizim boynumuzun borcudur.  Toplumun tüm kesimleri ile bir arada olacağız. Bazıları gibi ötekileştirmeden, kimseyi terslemeden, kızmadan, azarlamadan bize başvuran, derdini anlatan, çözüm isteyen vatandaşımıza kapımızı açacağız” dedi.

Türkiye’de işlerin her geçen gün kötüye gittiğini dile getiren İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayı Dursun Ataş,  şunları söyledi: “İşte ekonominin durumu ortada. Soğan, patates dövizle yarışır oldu. Fiyatlar aldı başını gitti. Neden? Çünkü ülkede üretim yok, var olanı satma anlayışı var. Dünya'da kendi kendine yeten Türkiye, artık kendine yetemez oldu. Tarım ve hayvancılıkta dışa bağımlı hale getirildi. Mutfağına et girmeyen vatandaş, şimdi soğan ve patatesi de taneyle alacak duruma geldi. Bu duruma kim getirdi? Mevcut iktidar. O zaman 24 Haziran’da bu millet bu iktidara neden oy versin?  Eğer ki Türkiye’de birçok şey kötüye gidiyorsa, 16 yılın sonunda bu millet mevcut iktidarı neden seçsin. Daha önceki seçim propagandaları yaptığımızda şunu söylüyorlardı insanlar, ‘alternatifi yok’ Biz de diyorduk ki kötünün alternatifi olmaz, başkasını deneyin. Şimdi bir alternatif var İYİ Parti olarak. İYİ Parti’yi en azından denemelerinde fayda var. İYİ Parti kadroları gerçekten bu ülkeyi idare edebilecek kadrolar. Vatanı, milletini seven, vatanı, milleti için bir şeyler yapan, hiçbir şeyden korkmadan kendilerini ortaya atmış bir siyasi parti temsilcileri. Bu partinin kuruluşunda nelerle karşılaştığımızı bu kamuoyu yine iyi biliyor. Her şeye rağmen bütün baskılara, zulümlere rağmen boyun eğmeyip, milletin desteği ile dimdik bu noktaya geldi bu parti. 24 Haziran’da da Kayseri ve Türkiye yüzünü güneşe dönecek” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV