banner87
22 Mayıs 2019 Çarşamba

DURSUN ATAŞ’A PINARBAŞI’DA BÜYÜK İLGİ

İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayı Dursun Ataş, Pınarbaşı’da hemşerileri ile bir araya geldi.

11 Haziran 2018 Pazartesi 03:50
Bu haber 442 kez okundu
DURSUN ATAŞ’A PINARBAŞI’DA BÜYÜK İLGİ
Haberici -->
İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayı Dursun Ataş, Pınarbaşı’da hemşerileri ile bir araya geldi. Ataş, Belediye Başkanlığı dönemindeki çalışmalardan olan Pınarbaşı Kapalı Semt Pazarı’nın açılışına da katıldı. Pınarbaşı halkı Ataş’a büyük ilgi gösterdi ve kendisini mecliste görmek istediklerini belirttiler.

Esnaf ziyaretleri gerçekleştirip, vatandaşlarla da bir araya gelen İYİ Partili Dursun Ataş, “Seçildiğimde sizin karşınıza başım dik çıkamayacaksam, Allah o makamları bana nasip etmesin. Sizlerin desteği ile 24’ünden sonra yeni bir başlangıç olsun” dedi.

İYİ Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor. Adaylardan Dursun Ataş ve Betül Tosun, Pınarbaşı ilçesini ziyaret ederek, vatandaşları dinledi. Pınarbaşı Belediye Başkanı iken Milletvekili adaylığı için görevinden ayrılan İYİ Parti Milletvekili adayı Dursun Ataş, ilçede coşkuyla karşılandı. Ziyaretlerinde yoğun ilgi gören Ataş’ı, hemşerileri bağrına bastı. Ataş’a destek sözü veren Pınarbaşılılar, “Seni Meclis’te görmek istiyoruz” dedi.

Vatandaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür eden Ataş, “Memleketimiz, sevdamız Pınarbaşı'ndaydık. Esnaflarımızla, hemşerilerimizle bir araya geldik. Hasret giderdik, helalleştik. Pınarbaşı’na, belediye başkanlığım dönemimde de kıt imkanlara rağmen iyi hizmetler yaptık. En iyisine layık olan vatandaşlarımıza hep en iyisini sunmanın gayretinde olduk. Şimdi de farklı bir alanında vatandaşımıza hizmet için yola koyulduk. İnşallah Pınarbaşımız, Kayserimiz ve Türkiyemiz iyi olacak” dedi.

Ataş, Pınarbaşı’da, belediye başkanlığı döneminde yapımına başlanan ve tamamlanan Pınarbaşı Belediyesi Kapalı Semt Pazarı’nın açılışına ve sonrasında düzenlenen iftar programına da katıldı. Burada da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Ataş, “Allah bizleri hemşerilerimize mahcup etmesin” diye konuştu.

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, açılışta yaptığı konuşmada iftar sofralarınsa siyaset yapmamaya özen gösterdiğine dikkat çekerek, “Beni tanıyorsunuz, buralarda yani iftar sofralarında siyaset yapan adam değilim. Sadece şunu söylemek istiyorum, sizlere daha iyi hizmeti vermeyi Allah nasip edecekse o makamları da Allah bizlere nasip etsin. Eğer döndüğümüzde sizlerin içinde başım dik gezemeyeceksem Allah, bize o makamları nasip etmesin. 24’ünden sonra da yeni bir başlangıç olsun” dedi.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV