banner87
22 Şubat 2019 Cuma

DURSUN ATAŞ’TAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Dursun Ataş, örnek bir davranışta bulunarak Kayseri’den seçilen farklı siyasi parti milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ataş’ın bu ziyareti örnek gösterildi.

09 Temmuz 2018 Pazartesi 07:28
Bu haber 558 kez okundu
DURSUN ATAŞ’TAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Haberici -->
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, örnek bir davranışta bulunarak Kayseri’den seçilen farklı siyasi parti milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ataş’ın bu ziyareti örnek gösterildi.

İYİ Partili Dursun Ataş, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) yemin etti. Kayserili diğer milletvekilleri ile birlikte Ataş’ın yemin töreni görüntüleri kentte ve sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Ankara’da bulunan milletvekilleri arasında Dursun Ataş, örnek bir hareket bulunarak Kayserili milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ataş, AK Partili Hülya Nergis ve CHP’li Çetin Arık’ı odalarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Dursun Ataş’ın, Kayseri ve Kayseri’ye hizmet noktasında ayrım yada siyasi kimliğini bir kenara bırakacağı yönündeki ifadeleri bu ziyaretle daha çok anlam kazandı. Dursun Ataş, Kayseri’ye yapılacak hizmetler ve yatırımlarla ilgili elinden geleni yapacağını ve elini taşın altına koyacağını gerek seçim öncesinde gerekse milletvekili seçildikten sonra dile getirmişti. Ataş’ın önümüzdeki günlerde bütün Kayserili milletvekillerini odalarına ziyaret etmesi bekleniyor.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV