banner153
banner156
29 Mayıs 2020 Cuma

ECZACILARIMIZDA UNUTULMAMALIDIR

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Süleyman Bozkurt, koronavirüs salgınının hatırlatarak, “Eczacılarımızı ve eczane çalışanlarını unutmayalım!” dedi.

31 Mart 2020 Salı 08:03
Bu haber 546 kez okundu
ECZACILARIMIZDA UNUTULMAMALIDIR
Haberici -->

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Süleyman Bozkurt, koronavirüs salgınının hatırlatarak,  “Eczacılarımızı ve eczane çalışanlarını unutmayalım!” dedi.

İYİ Partili Süleyman Bozkurt, yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi;

“Zor günlerde en zor görevleri üstlenenlere minnettarız. Hekimlere, hemşirelere, tıp teknikerlerine ve bütün sağlık çalışanlarına minnettarız. Ancak bu sağlık görevlileri içerisinde biraz hatırlamakta ihmal ettiğimiz bir kesim var ki, onlara da minnettarız. Yani saygıdeğer Eczacılarımıza ve eczane çalışanlarımıza da minnettarız. Bilindiği üzere eczacılar bizlere en yakın sağlık danışmanlarıdır. Sağlık hizmetini 7 gün 24 saat sürdüren eczacılarımız bu anlamda emeklerini bizlerden esirgemiyorlar. Bu yoğun günlerde eczaneye gelen hastaların eczane çalışanlarına salgını bulaştırma ihtimalleri çok yüksek. Yani eczacılarımız ve eczane çalışanlarımız da risk altında. Bu nedenle eczanelerin hali hazırda yapılan dezenfektan işlemlerinin arttırılması, özellikle nöbet günleri sonrasında bu işlemin mutlaka ihmal edilmeden yapılması çok önem arz ediyor. Belediyelerin ve Sağlık Müdürlüğü’nün eczanelere verdikleri destekleri artırmalarını bekliyoruz. Unutmayalım ki, onlar da birer anne, baba ve evlattır. Bizim sağlığımız için görevlerinin başındalar. Biz de elimizden geldiğince onlara yardımcı olalım.”

         

 

MEHMET NİLKALI

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner157