banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

EĞRİBUCAK DOĞALGAZ İLE ISINACAK

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Eğribucak bölgesinde doğalgaz çalışmaları başlayacağını belirtti

03 Mayıs 2018 Perşembe 07:09
Bu haber 346 kez okundu
EĞRİBUCAK DOĞALGAZ İLE ISINACAK
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Eğribucak bölgesinde doğalgaz çalışmaları başlayacağını belirterek, bölge halkının doğalgazla ısınacağını söyledi.

Başkan Memduh Büyükkılıç, “Eğribucak gönül dostu insanların yoğun olduğu, havası, doğası, suyu ile bağ ve sayfiye alanları ile ilçemizin en güzel bölgelerinden birisidir. Bu eşsiz doğal güzellikler içinde ve Eğribucak’ın havası artık kirlenmeyecek ve kirli olmayacak. Eğribucaklılar 2019 yılında daha ucuza ve daha temiz ısınacaklardır. Çünkü doğalgaz ile hava kirlenmeyecek ve ucuz doğalgaz ile evlerinin her köşesi ısınacak”dedi.

Eğribucak Bölgesinde ana hat doğalgaz döşeme çalışmalarına bu yıl başlanacağını belirten Büyükkılıç, havası temiz Melikgazi ilçesinin çevresi ile bütünleşerek çevresindeki yerleşim alanlarının da havasının temiz olacağını kaydetti. Havası ve suyu ile doğal ve tarihsel güzellikleri içinde barındıran Eğribucak halkının hak ettiği hizmeti aldığını ve artık doğalgazın gelmesi ile havasının bozulmayacağını ifade etti. Bölgede bağ ve sayfiye alanlarının yoğun olduğunu, yol ile çevre düzenlemeleri ile asfaltlama yapıldığını bildirdi.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV