banner87
26 Mart 2019 Salı

EKE VE GÜVEN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Mete Eke'nin oğlu Emre, yapılan muhteşem bir düğün ile hayatını Ece Eke (Güven) ile birleştirdi.

09 Temmuz 2018 Pazartesi 21:10
Bu haber 908 kez okundu
EKE VE GÜVEN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
Haberici -->
Kayseri’de iş, siyaset ve spor camiasının yakından tanıdığı Mete Eke'nin oğlu Emre, yapılan muhteşem bir düğün ile hayatını Ece Eke (Güven) ile birleştirdi.

Kayserispor Kulübünün eski başkanlarından ve bir dönemde MHP İl Başkanlığı yapan, iş dünyasının tanınmış isimlerinden Mete Eke, aile olarak en mutlu günlerinden birini yaşadılar.

Eke ailesi ile Güven ailesi muhteşem bir düğün töreni ile çocuklarının evlenmenin mutluluğunu yaşadılar. Mete Eke'nin oğlu Emre ile Güven ailesinin biricik kızları Ece, yapılan düğün ile hayatlarını birleştirdi.

Garden Mahall Balo ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen düğün törenine katılım da yüksekti. Siyaset, spor ve iş dünyasının yanı sıra iki ailenin akrabaları bu mutlu güne ortak oldu. Garden Mahall Balo ve Kongre Merkezi Teras Bölümü'nde nikâh merasimi ile başlayan düğünde genç çift alkışlar eşliğinde geldi. Genç çiftin nikâhını Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik kıyarken, genç çiftin nikâh şahitliğini ise Kayseri Erciyesspor Eski Kulüp Başkanı Ziya Eren ile Prof. Dr. Suat Ökten yaptı.

Nikâhta konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ''Genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyorum. Emre elimizde büyüdü. Çocuğumuz gibi sevdiğimiz bir delikanlı. Ben kendilerinin ailelerinden evlilik ile ilgili nasihatler aldığından eminim. Ama bende kısa bireyler söylemek istiyorum. Evlilik iki kişilik bir bisiklet sürmek gibidir. Birçok zorluğu olabilir. Güçlü olmak, sabırlı olmak saygılı olmak gerek. Genç çiftimizin bunlara dikkat etmesini istiyorum. Eke ve Güven ailelerini tebrik ediyor, genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyorum'' dedi.

Alışıla gelmişin aksine evlilik cüzdanını Emre Eke'ye veren Çelik, ''Yalnız bunu yaparken bir şartım var. Kendisi bu evlilik cüzdanını eşine ilk hediyesi olarak şimdi verecek'' dedi.

Nikâhın kıyılmasından sonra davetliler yemek ve eğlence için salona geçti. Yemek servisinin ardından Hunat Cami imamı tarafından dua okundu. Ardından ise sahneye ünlü sanatçı Alişan çıktı.

Genç çift davetliler ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendi. Havai fişek gösterileri ile renklenen bu muhteşem gecede Eke ve Güven aileleri misafirlerini en iyi şekilde ağırladı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV