banner87
22 Şubat 2019 Cuma

EKİNCİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Celalettin Ekinci’ye hayırsever işadamı Osman Ulubaş ve Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

10 Temmuz 2018 Salı 07:22
Bu haber 287 kez okundu
EKİNCİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Haberici -->
İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Celalettin Ekinci’ye hayırsever işadamı Osman Ulubaş ve Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hayırsever iş adamı Osman Ulubaş, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci’yi ziyaret etti. İl Müdürü Celalettin Ekinci, ziyaretten dolayı Osman Ulubaş’a teşekkür ederek, "Hayırseverler ve onların yaptırdıkları okullar bizim için özeldir. Gönülden gelen hayrın karşılığını vermek gerekir. Onun için okul müdürlerimiz, bulundukları noktanın üstünü yapmanın gayreti içerisinde olmalılar" dedi. Ziyarete, hayırsever işadamı Osman Ulubaş tarafından yaptırılan okulların müdürleri ve idarecileri katıldı.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, AK Parti Develi İlçe Başkanı Mehmet Durukan ve Develi İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak ile birlikte Ekinci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Başkan Cabbar, eğitimle ilgili olarak ve belediye çalışmalarını anlattı.

İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci ise, ziyaretten dolayı teşekkür ederek, Develi’ye en kısa zamanda ziyaret edeceğini belirtti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV