banner167
banner182
20 Haziran 2021 Pazar

“EKİP RUHUNU ÖNEMSİYORUZ”

Başkan personelle bayramlaştı

29 Haziran 2017 Perşembe 01:00
Bu haber 784 kez okundu
“EKİP RUHUNU ÖNEMSİYORUZ”
Haberici -->

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, bayram tatili sonrası ilk iş gününe belediye personeliyle bayramlaşarak başladı. Başkan, bayramda bazı belediye hizmetlerinin devam ettiğini hatırlatarak, “Ekip ruhunu önemsiyoruz” dedi.

İlk olarak atölye çalışanlarıyla bayramlaşan Başkan Çolakbayrakdar, daha sonra belediye hizmet binasında görev yapan personelini;tek tek odalarında ziyaret ederek, hem personelin hem de işlerini halletmek için belediyede bulunan vatandaşların bayramını kutladı.

Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi Atölyesinde Makine İkmal, Temizlik, Fen İşleri, Veterinerlik ve Park-Bahçeler Müdürlüğü personeliyle teker teker bayramlaştı. Programa Başkan Yardımcıları Hasan Kılıç, Ali Bulu ve Mustafa Çapan’ın yanı sıra Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik de katıldı.

“Ekip ruhunu önemsiyoruz” diyerek sözlerine başlayan Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi’nin büyük bir aile olduğunu vurguladı. Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi olarak Ramazan ayında ve bayramda iyi bir sınav verdik. Çalışan bütün kademelerdeki arkadaşlarımı tebrik ediyorum.” dedi. Belediye çalışanlarına yönelik sözlerini; “Bu şehrin huzuruna katkı sunmak ve bu şehrin mutluluğunu artırmak için elinizden geldiğince çalıştınız, gayret ettiniz. Hizmetleriniz daim olsun.” Şeklinde sürdüren Başkan Çolakbayrakdar, “İşçinin hakkını alın teri kurumadan önce ödeyin öğretisi, bizim için çok önemlidir. Maaşlarınızın farkını ve ikramiyelerini bayram öncesi yatırdık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullanarak, daha nice huzurlu bayramlar dileğinde bulundu.

Kısa bir konuşma yapan Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik de “Bayram öncesinde kadrolu işçilerimizin ikramiyeleri hesaplarına yattı. İşçi hakları konusunda göstermiş olduğu duyarlılıklardan dolayı Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Çolakbayrakdar, hizmet binasına geçerek burada görev yapan personelle ve vatandaşlarla bayramlaştı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV