banner87
19 Şubat 2019 Salı

ELİMİZİ HERKESE UZATMALIYIZ

İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ile Melikgazi Rehberlik Araştırma Merkezi Toplantı Salonunda bir araya geldi.

08 Temmuz 2018 Pazar 15:14
Bu haber 294 kez okundu
ELİMİZİ HERKESE UZATMALIYIZ
Haberici -->

İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ile Melikgazi Rehberlik Araştırma Merkezi Toplantı Salonunda bir araya geldi. Ekinci, “Başarılı olmak için kardeş hukuku içerisinde elimizi herkese uzatmalıyız” dedi.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci yaptığı konuşmada "Büyük bir camiayız. Ekip olarak çalışıp, başarıyı yakalayacağız. Öz eleştiri yapacağız başkalarına fırsat vermeyeceğiz. Biz aileyiz burada mutlu olmalıyız, mutlu olmak içinde huzurlu olmalıyız. Olumsuzluklar bizlere bir şey katmaz" dedi.

Ekinci, "Çalışma hayatımızda birbirimizi sevmeliyiz hatalar olur farklılıklar içinde birbirimizi ötelememeliyiz" ifadesinde bulunarak şunları söyledi:

"Empati yaparak karşımızdakini anlamaya çalışmalıyız. Biz herkesin evindeyiz onun içinde yetiştireceğimiz nesiller vatanına, bayrağına sahip çıkan nesiller olmalıdır. Bizim misyonumuz hayatı güzelleştirmektir. Kardeşlik hukuku içeresinde başarıyı yakalayacağımıza inanmalıyız. Elimizi ayrım yapmadan herkese uzatmalıyız. Kendimizi yaşımız ne olursa olsun geliştirmeliyiz. Ahlaki kimliğimizi her zaman ön plana çıkararak çalışmalıyız.’’

Toplantının sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci personele başarı dileyerek salondan ayrıldı.

İHA

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV