banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

EMİNE AVŞAR MHP’DEN ADAY ADAYI

Emine Avşar, “Önce ülkem diyen liderimizle, hedef Kızıl elmaya kadar devam” dedi.

11 Mayıs 2018 Cuma 07:15
Bu haber 1789 kez okundu
EMİNE AVŞAR MHP’DEN ADAY ADAYI
Haberici -->
MHP’den Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Kayserispor Genel Kurul Üyesi Emine Avşar, “Önce ülkem diyen liderimizle, hedef Kızıl elmaya kadar devam” dedi.

MHP İl Başkanlığında basın toplantısı düzenleyen Emine Avşar’a en büyük destek ailesinden geldi. Anne, babası, eşi ve kayınvalidesi ile akrabalarının da yanın olduğu basın toplantısında Avşar, ülkesine hizmet için milletvekilliği için aday adaylığını açıkladığını, devamında listeye girmesi ve seçilmesi durumunda hizmetlerini Gazi Meclis’te devam ettireceğini söyledi.

1977 yılında Osmaniye de ilkokul öğretmeni bir anne ve babanın ilk çocuğu olarak dünyaya geldiğini söyleyen Avşar, “İlk ve Orta okulu Hasanbeyli de tamamladım. Adana Sağlık meslek Lisesinden mezun olduktan sonra kamu görevime 17 yaşında başladım. Ülkemin değişik köy ve şehirlerinde görev yaptım. 20 yaşında iken Ömer Avşar ile evlenip Avşar ailesine ve Kayseri’ye gelin geldim. 2 evlat sahibi bir anne olarak hem çalışma hayatı, hem eğitimin içinde devam eden sürecimde önce Kayseri Sağlık Eğitim Enstitüsü,  arkasından da Malatya İnönü Sağlık Eğitim Fakültesinde Lisansımı tamamladım” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV