banner87
banner151
20 Ocak 2019 Pazar

EMNİYET HİZMET BİNASI HIZLA YÜKSELİYOR

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, bilgi verdi

02 Mart 2018 Cuma 07:19
Bu haber 460 kez okundu
EMNİYET HİZMET BİNASI HIZLA YÜKSELİYOR
Haberici -->
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, belediye tarafından 11 Ağustos 2017 günü temeli atılan Gesi Fatih Mahallesindeki emniyet hizmet binasının tüm hızla devam ettiğini ve hava kış mevsiminde dahi inşaatın tamamlanma aşamasında olduğunu söyledi.

Gesi Fatih Mahallesi Günsazak Bulvarı üzerinde inşası devam eden emniyet hizmet binasının bölge olarak şehrin doğu kısmına hizmet vereceğini hatırlatan Başkan Büyükkılıç, “Melikgazi Belediyesi olarak ilçenin sağlık, eğitim, spor, kültürel ve emniyetinden sorumluyuz. Ekonomisinden ve ticaretinden sorumluyuz. Çünkü bu hizmetlerin önünü açacak ve imkan tanıyacak kurumlar arası işbirliği ve görev alanı belediyeler ile yetkilendirilmiştir. Beşikten mezara kadar hizmetlerin tamamından belediyeler sorumludur. Planlı ve imarlı gelişen şehrimizde yeni hizmetlere ihtiyaç duyulmaktadır. Şehrin doğu bölümünde ihtiyaç olan emniyet binası için gelen talebi hemen değerlendirdik, projelendirdik ve temelini attık. Kış mevsimine rağmen inşaat tüm hızı ile devam ediyor” dedi.

Başkan Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak geleceğe yatırım yaptıklarını ve seçimlik değil halkın gerçek ihtiyaç ve taleplerini yerine getirdiklerini bundan dolayı da referans belediye olarak bilindiklerini ifade etti.

Büyükkılıç, 100 binin üzerinde nüfus barındıran şehrin doğu bölümünde ihtiyaç duyulan emniyet hizmet binasının tamamlanarak bu yıl içinde hizmete açılacağını sözlerine ekledi.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV