banner87
22 Temmuz 2018 Pazar

EN ÇOK BEĞENİLEN ELİTAŞ

Mustafa Elitaş milletvekilleri arasında birinci oldu

15 Eylül 2017 Cuma 07:43
Bu haber 485 kez okundu
EN ÇOK BEĞENİLEN ELİTAŞ

Bir araştırma şirketinin 2-10 Eylül tarihleri arasında yaptığı araştırmada, vatandaşlara illerindeki en beğendikleri iktidar ve muhalefet partisi milletvekili soruldu. AK Partili Mustafa Elitaş Kayseri’de yüzde 37.2 ile en çok beğenilen milletvekili oldu.

Objektif Araştırma şirketi tarafından 2 - 10 Eylül arasında yüz yüze 4332 kişiyle yaptığı mülakatta ilginç sonuçlar ortaya çıktı. Siyasi partiler ve bugün seçim olsa hangi partiye oy verileceği yönündeki sorulara yanıt verilen araştırmada milletvekilleri de unutulmadı.

Şirket, yaptığı mülakatta anket soruları arasında illerdeki en beğenilen milletvekillerini sordu. Buna göre iktidar partisinden en çok beğenilen milletvekili AK parti Grup Başkanvekili olan ve önceki dönem de Ekonomi Bakanlığı görevini yürüten Mustafa Elitaş oldu. Katılımcılardan yüzde 37.2’si Mustafa Elitaş’ı beğendiğini söylerken, muhalefet partisi milletvekili olarak Çetin Arık en çok beğenilen oldu. Çetin Arık için ankete katılanların yüzde 21.9’u beğendiğini belirtti. 

HABER MERKEZİ

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV