banner87
18 Temmuz 2019 Perşembe

EN İYİ LOKANTA MELİKGAZİ DE

Memduh Büyükkılıç, Kemal Koçak Et Lokantası’nın, YEDY Gastronomik Derecelendirme Sistemi tarafından 2017 yılının En İyi Lezzet Noktalarından biri olarak seçildiğini bundan da sun derece mutlu olduklarını söyledi.

14 Eylül 2018 Cuma 07:21
Bu haber 1069 kez okundu
EN İYİ LOKANTA MELİKGAZİ DE
Haberici -->
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kemal Koçak Et Lokantası’nın, YEDY Gastronomik Derecelendirme Sistemi tarafından 2017 yılının En İyi Lezzet Noktalarından biri olarak seçildiğini bundan da sun derece mutlu olduklarını söyledi.

Melikgazi ilçe sınırları içerisinde bulunan Kemal Koçak Et Lokantası’nın, Gastronomik Derecelendirme Sistemince değerlendirilmesi KAYSERİ TURİZM VE KÜLTÜRÜ için çok önemli olduğunu belirten Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç “Gastronomi yani yeme-içme sektörünün tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de son yıllarda yıldızı en hızlı yükselen hizmetlerden biri olmuştur. Dünyanın hemen her yerinde mutfak adına tescilleme, standart belirleme ve derecelendirme çalışmaları yapılmaktadır. YEDY Organizasyonu mutfak meraklıları için en doğru adresleri verirken, ülkemiz mutfak standartlarını yükseltmek ve dünya üzerinde hak ettiği yere gelmesini sağlamayı hedeflemektedir. Ülkemizde de YEDY Gastronomik Derecelendirmede sistemi tarafından 2017 yılının en iyi lezzet lokantası Kemal Koçak seçilmesi bizler için gurur verici olmuştur. Çünkü adresi Melikgazi’dedir” dedi.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayserimize ve Melikgazimize bu başarıyı kazandıran başta Kemal Koçak bey olmak üzere tüm çalışanlarını tebrik ettiğini sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV