banner87
15 Ekim 2019 Salı

ENGEL TANIMAYAN MİSAFİRLERİ

Başkan bir süre sohbet etti

01 Aralık 2017 Cuma 07:13
Bu haber 590 kez okundu
ENGEL TANIMAYAN MİSAFİRLERİ
Haberici -->

Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Sosyal Farkındalık Federasyonu Başkanı Kadir Can Gökalp ve yazar İlknur Peder, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ı ziyaret etti. Gökalp ve Peder Başkan Çolakbayrakdar’a engelliler hakkında yazdıkları kitapları imzalayarak hediye ettiler.

Başkan Çolakbayrakdar, misafirleri Sosyal Farkındalık Federasyonu Genel Başkanı Kadir Can Gökalp ve Yazar Uz. Psikolog İlknur Peder'i makamında kabul etti. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Sosyal Farkındalık Federasyonu işbirliğinde Kayseri’de bir konferans gerçekleştirileceğini belirten Genel Başkan Gökalp, konferansın bugün saat 14:30’da başlayacağını söyledi.

Gökalp, konferansın konuşmacısı olan yazar İlknur Peder'i tanıtarak kısa biyografisini taktim etti. Doğuştan iki kolu ve bir bacağının olmadığını belirten Uzman Psikolog İlknur Peder’de Başkan Çolakbayrakdar’a “Elim Sende” isimli kitabını imzalayarak hediye etti.

Engelliler konusunda kurum olarak çok hassas olduklarının kamuoyu tarafından da bilindiğini ifade eden Başkan Çolakbayrakdar, “Emek verilince ve gayret edince güzel şeylerin ortaya çıktığını gösteren misafirlerimi tebrik ediyor, ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV